TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het nieuwe seizoen van Het Hoge Noorden reist Dionne Stax letterlijk naar het Hoge Noorden: ze is op Spitsbergen, een eilandengroep in de Noordelijke IJszee, ruim 550 kilometer ten noorden van Noorwegen.
In dit gebied, waar tussen eind oktober en half februari de zon niet opkomt, ontmoet ze Martin. Na veel omzwervingen is hij in Longyearbyen beland, de grootste nederzetting van Spitsbergen. Hier voelt hij zich thuis en geniet hij van het schemerlicht.
Zo’n 1200 kilometer zuidelijker bezoekt Dionne de familie Boltendal. Zij gingen een jaar ‘proefwonen’ in Beiarn, een plaatsje op het Noorse platteland. Nu die proefperiode voorbij is, kunnen de Boltendals niet meer terug: ze blijven hier, al moeten ze wel nog wennen aan de koude en donkere winters.
Het Hoge Noorden is vanaf 7 januari 2025 iedere dinsdag om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Nieuwe castleden toegevoegd aan kostuumdrama Grand Hotel aan Zee
09:31Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026