TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het nieuwe seizoen van Het Hoge Noorden reist Dionne Stax letterlijk naar het Hoge Noorden: ze is op Spitsbergen, een eilandengroep in de Noordelijke IJszee, ruim 550 kilometer ten noorden van Noorwegen.
In dit gebied, waar tussen eind oktober en half februari de zon niet opkomt, ontmoet ze Martin. Na veel omzwervingen is hij in Longyearbyen beland, de grootste nederzetting van Spitsbergen. Hier voelt hij zich thuis en geniet hij van het schemerlicht.
Zo’n 1200 kilometer zuidelijker bezoekt Dionne de familie Boltendal. Zij gingen een jaar ‘proefwonen’ in Beiarn, een plaatsje op het Noorse platteland. Nu die proefperiode voorbij is, kunnen de Boltendals niet meer terug: ze blijven hier, al moeten ze wel nog wennen aan de koude en donkere winters.
Het Hoge Noorden is vanaf 7 januari 2025 iedere dinsdag om 21:25 uur te zien op NPO 1.
John van den Heuvel doet onthulling in nieuwe Videoland Original: topcrimineel Bolle Jos was bijna gepakt
08:11Presentatrice Hila Noorzai bevallen van een zoontje
07:41De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten