TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het nieuwe seizoen van Het Hoge Noorden reist Dionne Stax letterlijk naar het Hoge Noorden: ze is op Spitsbergen, een eilandengroep in de Noordelijke IJszee, ruim 550 kilometer ten noorden van Noorwegen.
In dit gebied, waar tussen eind oktober en half februari de zon niet opkomt, ontmoet ze Martin. Na veel omzwervingen is hij in Longyearbyen beland, de grootste nederzetting van Spitsbergen. Hier voelt hij zich thuis en geniet hij van het schemerlicht.
Zo’n 1200 kilometer zuidelijker bezoekt Dionne de familie Boltendal. Zij gingen een jaar ‘proefwonen’ in Beiarn, een plaatsje op het Noorse platteland. Nu die proefperiode voorbij is, kunnen de Boltendals niet meer terug: ze blijven hier, al moeten ze wel nog wennen aan de koude en donkere winters.
Het Hoge Noorden is vanaf 7 januari 2025 iedere dinsdag om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde
08:06De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-Paul verovert de harten van kijkers
06:47Vanavond op TV: Het gevoel van de Vierdaagse, B&B vol liefde, The Hangover Part II