TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het nieuwe seizoen van Het Hoge Noorden reist Dionne Stax letterlijk naar het Hoge Noorden: ze is op Spitsbergen, een eilandengroep in de Noordelijke IJszee, ruim 550 kilometer ten noorden van Noorwegen.
In dit gebied, waar tussen eind oktober en half februari de zon niet opkomt, ontmoet ze Martin. Na veel omzwervingen is hij in Longyearbyen beland, de grootste nederzetting van Spitsbergen. Hier voelt hij zich thuis en geniet hij van het schemerlicht.
Zo’n 1200 kilometer zuidelijker bezoekt Dionne de familie Boltendal. Zij gingen een jaar ‘proefwonen’ in Beiarn, een plaatsje op het Noorse platteland. Nu die proefperiode voorbij is, kunnen de Boltendals niet meer terug: ze blijven hier, al moeten ze wel nog wennen aan de koude en donkere winters.
Het Hoge Noorden is vanaf 7 januari 2025 iedere dinsdag om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Roxeanne Hazes verzorgt in Memoriam-act tijdens Gouden Televizier-Ring Gala
15:30Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'