TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor het nieuwe seizoen van Het Hoge Noorden reist Dionne Stax letterlijk naar het Hoge Noorden: ze is op Spitsbergen, een eilandengroep in de Noordelijke IJszee, ruim 550 kilometer ten noorden van Noorwegen.
In dit gebied, waar tussen eind oktober en half februari de zon niet opkomt, ontmoet ze Martin. Na veel omzwervingen is hij in Longyearbyen beland, de grootste nederzetting van Spitsbergen. Hier voelt hij zich thuis en geniet hij van het schemerlicht.
Zo’n 1200 kilometer zuidelijker bezoekt Dionne de familie Boltendal. Zij gingen een jaar ‘proefwonen’ in Beiarn, een plaatsje op het Noorse platteland. Nu die proefperiode voorbij is, kunnen de Boltendals niet meer terug: ze blijven hier, al moeten ze wel nog wennen aan de koude en donkere winters.
Het Hoge Noorden is vanaf 7 januari 2025 iedere dinsdag om 21:25 uur te zien op NPO 1.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek