TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Idols-jurylid Henkjan Smits, koningshuisdeskundige Justine Marcella en oud-nieuwslezer Jan de Hoop blikken in Het Jaar van… terug op 2002. Daarbij mag de bruiloft van Willem-Alexander met Máxima natuurlijk niet ontbreken.
Ondanks de feeststemming op de Dam, was niet iedereen blij met dit huwelijk. Dit kwam door de rol die Máxima’s vader speelde in het regime van dictator Videla. Het parlement gaf pas toestemming voor het huwelijk toen Jorge Zorreguieta beloofde om weg te blijven bij het trouwfeest van zijn dochter. Hoe je ook denkt over die beslissing, de befaamde traan van Máxima liet maar weinig mensen onberoerd.
Andere zaken die in deze aflevering aan bod komen zijn de eerste editie van de talentenjacht Idols en de moordaanslag op Pim Fortuyn.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'