TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Idols-jurylid Henkjan Smits, koningshuisdeskundige Justine Marcella en oud-nieuwslezer Jan de Hoop blikken in Het Jaar van… terug op 2002. Daarbij mag de bruiloft van Willem-Alexander met Máxima natuurlijk niet ontbreken.
Ondanks de feeststemming op de Dam, was niet iedereen blij met dit huwelijk. Dit kwam door de rol die Máxima’s vader speelde in het regime van dictator Videla. Het parlement gaf pas toestemming voor het huwelijk toen Jorge Zorreguieta beloofde om weg te blijven bij het trouwfeest van zijn dochter. Hoe je ook denkt over die beslissing, de befaamde traan van Máxima liet maar weinig mensen onberoerd.
Andere zaken die in deze aflevering aan bod komen zijn de eerste editie van de talentenjacht Idols en de moordaanslag op Pim Fortuyn.
Op deze datum zie je de finale van Wie Is de Mol? 2026
09:46De TV van gisteren: 1 miljoen kijkers vol lof over Ik Vertrek-deelnemers Simoon en Arrie
09:34Video: Dit kan je allemaal verwachten in het nieuwe programma I’ve Got the Music in Me
06:47Vanavond op TV: Klinkt als een sekte, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, Apollo 13
17:38Geen nieuw seizoen voor St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant