TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Idols-jurylid Henkjan Smits, koningshuisdeskundige Justine Marcella en oud-nieuwslezer Jan de Hoop blikken in Het Jaar van… terug op 2002. Daarbij mag de bruiloft van Willem-Alexander met Máxima natuurlijk niet ontbreken.
Ondanks de feeststemming op de Dam, was niet iedereen blij met dit huwelijk. Dit kwam door de rol die Máxima’s vader speelde in het regime van dictator Videla. Het parlement gaf pas toestemming voor het huwelijk toen Jorge Zorreguieta beloofde om weg te blijven bij het trouwfeest van zijn dochter. Hoe je ook denkt over die beslissing, de befaamde traan van Máxima liet maar weinig mensen onberoerd.
Andere zaken die in deze aflevering aan bod komen zijn de eerste editie van de talentenjacht Idols en de moordaanslag op Pim Fortuyn.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger