TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wesley Sneijder en Rolf Sanchez zijn beste vrienden, maar of ze ook goed kunnen samenwerken, moet blijken in Het Jachtseizoen.
Zanger Sanchez had tot vier jaar geleden nooit gedacht dat hij bevriend zou raken met zijn voetbalheld, met wie hij als veertienjarige fan nog op de foto ging. Toen Sneijder een van zijn concerten bezocht en backstage voor Sanchez begon te zingen, stal hij het hart van de zanger.
Sindsdien spreken ze elkaar elke dag en zien ze elkaar minstens drie keer per week. Even speelden ze met het idee om samen onlinetrainingen te geven aan ondernemers, maar Sanchez richt zich toch liever op zijn muziek. (HH)
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse