TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Giel de Winter, Thomas van der Vlugt en Stefan Jurriëns jagen deze keer op twee oud-atleten: Dafne Schippers en Gregory Sedoc. Als hordeloper boekte Sedoc verschillende successen, zoals Europees kampioen indoor in 2007. Tegenwoordig werkt hij bij de politie Den Haag en is hij analist van atletiekwedstrijden bij Studio sport.
Dafne Schippers behaalde als meerkampster en sprintster wereldtitels, Europese titels en een olympische medaille. Ze stopte in 2023. “Nu ik gestopt ben, komen mensen op me af om me te bedanken voor wat ik heb gedaan. Het is zo mooi om die waardering te voelen”, vertelt Schippers in magazine Helden. Ze beschrijft haar sportcarrière als 'een grote rollercoaster.' Het jachtseizoen heeft misschien hetzelfde effect op Schippers.
Deze aflevering van Het Jachtseizoen zie je op donderdag 20 juni vanaf 20:30 uur op SBS6.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers