TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet heeft skeletdysplasie, waardoor zijn botten niet goed groeien. Het is een aangeboren aandoening waarbij al in de baarmoeder beenderen en gewrichten, spieren en pezen anders zijn aangelegd. Ook heeft Boet omdat hij moeilijk kan ademen een tracheacanule nodig, een kunststof buisje in zijn luchtpijp.
In deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is te zien dat de jongen met zijn ouders naar het Wilhelmina Kinderziekenhuis komt voor de voorbereidingen op een grote operatie die hij moet ondergaan. Hij krijgt als eerste een behandeling aan zijn hoofd en nek.
Voor Fleur en Robbie zijn het spannende tijden, nu ze een kind krijgen dat een hartafwijking heeft. Het jongetje moet met de keizersnede worden gehaald. Fleur ziet er enorm tegenop.
Deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is op dinsdag 18 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie