TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet heeft skeletdysplasie, waardoor zijn botten niet goed groeien. Het is een aangeboren aandoening waarbij al in de baarmoeder beenderen en gewrichten, spieren en pezen anders zijn aangelegd. Ook heeft Boet omdat hij moeilijk kan ademen een tracheacanule nodig, een kunststof buisje in zijn luchtpijp.
In deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is te zien dat de jongen met zijn ouders naar het Wilhelmina Kinderziekenhuis komt voor de voorbereidingen op een grote operatie die hij moet ondergaan. Hij krijgt als eerste een behandeling aan zijn hoofd en nek.
Voor Fleur en Robbie zijn het spannende tijden, nu ze een kind krijgen dat een hartafwijking heeft. Het jongetje moet met de keizersnede worden gehaald. Fleur ziet er enorm tegenop.
Deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is op dinsdag 18 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa