TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet heeft skeletdysplasie, waardoor zijn botten niet goed groeien. Het is een aangeboren aandoening waarbij al in de baarmoeder beenderen en gewrichten, spieren en pezen anders zijn aangelegd. Ook heeft Boet omdat hij moeilijk kan ademen een tracheacanule nodig, een kunststof buisje in zijn luchtpijp.
In deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is te zien dat de jongen met zijn ouders naar het Wilhelmina Kinderziekenhuis komt voor de voorbereidingen op een grote operatie die hij moet ondergaan. Hij krijgt als eerste een behandeling aan zijn hoofd en nek.
Voor Fleur en Robbie zijn het spannende tijden, nu ze een kind krijgen dat een hartafwijking heeft. Het jongetje moet met de keizersnede worden gehaald. Fleur ziet er enorm tegenop.
Deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is op dinsdag 18 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht