TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet heeft skeletdysplasie, waardoor zijn botten niet goed groeien. Het is een aangeboren aandoening waarbij al in de baarmoeder beenderen en gewrichten, spieren en pezen anders zijn aangelegd. Ook heeft Boet omdat hij moeilijk kan ademen een tracheacanule nodig, een kunststof buisje in zijn luchtpijp.
In deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is te zien dat de jongen met zijn ouders naar het Wilhelmina Kinderziekenhuis komt voor de voorbereidingen op een grote operatie die hij moet ondergaan. Hij krijgt als eerste een behandeling aan zijn hoofd en nek.
Voor Fleur en Robbie zijn het spannende tijden, nu ze een kind krijgen dat een hartafwijking heeft. Het jongetje moet met de keizersnede worden gehaald. Fleur ziet er enorm tegenop.
Deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is op dinsdag 18 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
De TV van gisteren: 983.000 kijkers voor eerste tv-interview met premier Jetten
16:28Frank Lammers stopt met de Jumbo-reclame en zijn opvolger staat al klaar
15:30Nieuwe aflevering Break Free: Dorian wilde kinderen helpen in Oeganda en dat werd haar dood
14:03De eerste beelden van het nieuwe seizoen Married at First Sight
13:34Merel Westrik stopt bij de Coen & Sander Show