TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De zevenjarige Boet heeft skeletdysplasie, waardoor zijn botten niet goed groeien. Het is een aangeboren aandoening waarbij al in de baarmoeder beenderen en gewrichten, spieren en pezen anders zijn aangelegd. Ook heeft Boet omdat hij moeilijk kan ademen een tracheacanule nodig, een kunststof buisje in zijn luchtpijp.
In deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is te zien dat de jongen met zijn ouders naar het Wilhelmina Kinderziekenhuis komt voor de voorbereidingen op een grote operatie die hij moet ondergaan. Hij krijgt als eerste een behandeling aan zijn hoofd en nek.
Voor Fleur en Robbie zijn het spannende tijden, nu ze een kind krijgen dat een hartafwijking heeft. Het jongetje moet met de keizersnede worden gehaald. Fleur ziet er enorm tegenop.
Deze aflevering van Het Kinderziekenhuis is op dinsdag 18 juni om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene