TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een aantal van 's lands beste muzikanten mag voor het koningspaar spelen tijdens Het Koningsdagconcert 2022. Na een serenade van de Koninklijke Harmonie Saint Cécile uit Eijsden volgt een royaal programma in het Theater aan het Vrijthof in Maastricht, met onder andere muziek van dirigent Leonard Evers op teksten van Maastrichtse dichters.
Pianobroers Lucas en Arthur Jussen, celliste Eline Hensels, violiste Liza Ferschtman en beiaardier Frank Steijns spelen werken van Beethoven, Mendelssohn, Ysaÿe, Saint-Saëns en Leo Smit. Vooral Steijns heeft een bijzondere band met Maastricht. De Limburger is er stadsbeiaardier en al 28 jaar eerste violist van André Rieu's Johan Strauss Orkest, dat regelmatic concerten verzorgt op het Vrijthof in thuisbasis Maastricht.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten