TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frans Bauer presenteerde Bananasplit van 2009 tot en met 2015. Het verborgencameraprogramma was vervolgens tien jaar van de buis. Om nu - wederom met Bauer - terug te komen met Het Leukste van 45 jaar Bananasplit. In een camper ontvangt hij zes weken lang BN’ers met wie destijds een grap is uitgehaald. Samen kijken ze terug naar hun Bananasplit-moment.
Uiteraard komen ook filmpjes van Ralph Inbar langs. Hij startte het programma in 1980, en presenteerde het tot zijn dood in 2004. Inbar was trots op ‘zijn’ Bananasplit. “Andere omroepen gingen ook onze formule gebruiken”, vertelde hij in 1997 aan Brabants Dagblad.
“Als je een beetje kunt liplezen zie je vaak dat mensen als eerste ‘Bananasplit?’ zeggen als ze gefopt worden, maar dan snijden ze het geluid eruit.”
Het Leukste van 45 jaar Bananasplit zie je vanaf 22 maart 2025 zes zaterdagen lang om 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1.
Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Peter Pannekoek blikt vooruit op zijn Zomergasten-aflevering: 'Het wordt geen gewichtige monoloog van drie uur'
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’