TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Klasgenoten van Femke, de hoofdpersoon in deze eenmalige Het Mooiste van de Klas, zagen haar als een bloedmooi meisje dat met iedereen kon opschieten. Ze wisten niet dat ze op jonge leeftijd kort na elkaar haar vader en haar moeder had verloren, beiden door een hersenbloeding.
Haar zus en zij werden sinds die tijd opgevoed door vrienden van haar ouders, die zelf geen kinderen hadden en geen geboren opvoeders bleken. De jonge Femke had het moeilijk met de strenge regels waar ze zich thuis aan moest houden, maar daar liet ze op school niets van merken. Ze had een ander leven voor zichzelf in gedachten en dat kreeg ze ook.
In haar thuisland Mexico blikt ze met Jaap Jongbloed terug op haar tumultueuze jeugd en de rol van haar zus, die altijd voor haar klaarstond.
Partnerbijdrage
Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug