TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Klasgenoten van Femke, de hoofdpersoon in deze eenmalige Het Mooiste van de Klas, zagen haar als een bloedmooi meisje dat met iedereen kon opschieten. Ze wisten niet dat ze op jonge leeftijd kort na elkaar haar vader en haar moeder had verloren, beiden door een hersenbloeding.
Haar zus en zij werden sinds die tijd opgevoed door vrienden van haar ouders, die zelf geen kinderen hadden en geen geboren opvoeders bleken. De jonge Femke had het moeilijk met de strenge regels waar ze zich thuis aan moest houden, maar daar liet ze op school niets van merken. Ze had een ander leven voor zichzelf in gedachten en dat kreeg ze ook.
In haar thuisland Mexico blikt ze met Jaap Jongbloed terug op haar tumultueuze jeugd en de rol van haar zus, die altijd voor haar klaarstond.
'Hij doet het weer': Art Rooijakkers geniet weer van zijn herstelde stem
10:00Robèrt van Beckhoven: 'Heel Holland Bakt is gezellig en tegelijkertijd megazwaar'
09:05Van oud liefje tot nieuw avontuur: Ingrid vindt liefde na B&B Vol Liefde
08:10De TV van gisteren: Even Tot Hier en Wie is De Mol? domineren primetime
06:47Vanavond op TV: Voor wie steek jij een kaarsje op?, vtwonen weer verliefd op je huis, Edward Scissorhands