TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nu Rusland heeft laten zien hoe het met zijn buurland Oekraïne omgaat, maakt Europa zich zorgen. Wat betekent de veranderde realiteit voor onze toekomst en hoe is het om te leven met Rusland als buur?
In Het Nieuwe IJzeren Gordijn maakt de Vlaamse reporter Rudi Vranckx een reis van het noordelijkste puntje van Noorwegen naar Georgië aan de Zwarte Zee, en neemt daarbij een kijkje in de landen die een grens delen met Rusland. Onderweg ziet hij littekens uit het verleden en ontmoet hij mensen met bijzondere verhalen.
In de eerste aflevering is Vranckx op het strategisch gelegen Noorse eiland Vardø. Ook verkent hij de 1000 kilometer lange oostgrens van Finland, een land dat zich al langer wapent tegen een invasie en onlangs toetrad tot de Navo.
De eerste aflevering van Het Nieuwe IJzeren Gordijn zie je op maandag 16 december 2024 vanaf 22:20 uur te zien bij VPRO op NPO 2.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los
09:48Buddy Vedder wordt vast gezicht in Eén tegen 100
08:54De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte