TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor de kijkers is het echter geen verrassing meer.
In de afgelopen aflevering van Het Onbekende kreeg het team met onbekende Nederlanders na het winnen van de aflevering de eer om iemand van hun concurrenten weg te stemmen. Voor Mabel, Nikita, Rein, Ruud en Vincent bleek die keuze niet heel lastig, want een topsporter als vijand? Die wil je liever niet hebben. Daarom moest Ronald Mulder zijn spullen pakken.
Ook voor Mabel leek er even een einde te komen aan haar avontuur. Haar teamgenoten vonden haar te weinig bijdragen aan de groep. Daarom ontving zij tijdens de 'bekende' executie de meeste stemmen.
Toch is het avontuur voor allebei nog niet voorbij. In deze aflevering van Het Onbekende switchen ze van team. Ronald Mulder zal eindelijk zijn concurrenten in de ogen kunnen kijken, terwijl Mabel zich mag bewijzen bij de bekende Nederlanders. Het is alleen de vraag hoelang deze kans gaat duren. In Expeditie Robinson worden vaak ook de nieuwkomers als allereerste weggestemd, dus mogelijk gebeurt hier hetzelfde.
GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026
22:12Kijkers verdeeld over Kopen Zonder Kijken-stel met flink budget: 'Flabbergasted'
20:44Beveiliging duwt jongens live uit studio Eva Jinek: 'Zijn dit die gasten van Joling?'
16:10Deze BN'ers doen mee aan Hunted VIPS 2026
15:31Dit programma vervangt Rust en Vreugd op NPO 1