TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niek Roozen, Henry Schut, Loes Haverkort en Quinty Misiedjan zijn nog twee fotoshoots verwijderd van de finale van Het Perfecte Plaatje. Presentator Tijl Beckand heeft twee bijzondere opdrachten voor hen in petto.
Voor de eerste shoot gaan ze op pad met mensen met dementie. Het is de bedoeling om een oude foto waar zij nog dierbare herinneringen aan koesteren nieuw leven in te blazen.
Daarna is het tijd voor een traditie binnen de fotowedstrijd: de shoot met familie en vrienden. Ditmaal moeten de fotografen een eerbetoon brengen aan de oude meesters van de schilderkunst en hun naasten dienen als model voor een nieuw meesterwerk. Daarna ligt hun lot in handen van juryleden William Rutten en Cynthia Boll. Er zijn maar drie tickets voor de finalereis te vergeven, wie valt af?
Het Perfecte Plaatje is nog altijd iedere woensdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Deze aflevering volgt op woensdag 29 november 2023.
Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren
09:30De TV van gisteren: 3 miljoen kijkers genieten van de broers Van 't Wout die zilver en brons winnen op de Olympische Winterspelen
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 19 februari: Nuis en Wennemars komen in actie op 1.500 meter