TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De bekende fotografen die de afgelopen afvalronde hebben overleefd, zijn alweer even in het geboorteland van koningin Máxima voor Het Perfecte Plaatje in Argentinië. En dat land mag dan een republiek zijn, de eerste opdracht heeft wel degelijk een koninklijk tintje. De deelnemers wacht een ontvangst in een Argentijns paleis, waar ze aan de slag gaan met een staatsieportret.
In Nederland gaat het koninklijk paar regelmatig officieel op de foto. Koningin Máxima verscheen onder anderen voor de lens van topfotografen Erwin Olaf en Martijn Beekman. Opvallend genoeg is het meest recente portret op de website van de Rijksvoorlichtingsdienst niet gemaakt door een ‘echte’ fotograaf, maar door haar echtgenoot. Zou de koning geen zin gehad hebben om mee te doen metHet Perfecte Plaatje in Argentinië?
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling