TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard kondigde het nieuwe seizoen van Het perfecte plaatje aan en maakte ook de acht deelnemers bekend die in Argentinië de strijd met elkaar aan gaan.
De bekende amateurfotografen die op Argentijns grondgebied elkaar gaan overtroeven met zoomlezen en camerahoeken zijn, van links naar rechts: presentator Maurice Lede, actrice Babette van Veen, zanger Thomas Berge, actrice Renée Soutendijk, presentatoren Jochem van Gelder en Daphne Bunskoek. Voorts doen ook tv-maker Tim den Besten en de 22-jarige online persoonlijkheid Roxanne Kwant mee.
Volgens Jochem van Gelder hebben alle deelnemers ervaring en talent en da's ook wel nodig. Waar kandidaten doorgaans ruim zes maanden mogen oefenen met alle professionele apparatuur staat er ditmaal slechts drie weken voor. Jurylid William Rutten reist mee met het gezelschap en beoordeelt samen met lokale gastjuryleden de foto's.
Het perfecte plaatje in Argentinië is vanaf woensdag 1 juni te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
15:41Vanaf deze datum is het vijfde seizoen van De Erfgenaam te zien
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
