TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard kondigde het nieuwe seizoen van Het perfecte plaatje aan en maakte ook de acht deelnemers bekend die in Argentinië de strijd met elkaar aan gaan.
De bekende amateurfotografen die op Argentijns grondgebied elkaar gaan overtroeven met zoomlezen en camerahoeken zijn, van links naar rechts: presentator Maurice Lede, actrice Babette van Veen, zanger Thomas Berge, actrice Renée Soutendijk, presentatoren Jochem van Gelder en Daphne Bunskoek. Voorts doen ook tv-maker Tim den Besten en de 22-jarige online persoonlijkheid Roxanne Kwant mee.
Volgens Jochem van Gelder hebben alle deelnemers ervaring en talent en da's ook wel nodig. Waar kandidaten doorgaans ruim zes maanden mogen oefenen met alle professionele apparatuur staat er ditmaal slechts drie weken voor. Jurylid William Rutten reist mee met het gezelschap en beoordeelt samen met lokale gastjuryleden de foto's.
Het perfecte plaatje in Argentinië is vanaf woensdag 1 juni te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Partnerbijdrage
Terror Jaap is prijzengeld van De Gouden Kooi helemaal niet kwijtgeraakt
12:05Kijkers van House of Villains hebben medelijden met Big Brother-Ruud
11:16De Hygiënepolitie: 'Meer muizen dan mensen in bioscopen en kadavers van spinnen'
10:17Een Schat aan Shaffy: met deze artiesten duikt Chris Zegers in het werk van Ramses
10:00Klaas Dijkhoff vertelt waarom hij Klaas aan het Front wilde maken