TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard kondigde het nieuwe seizoen van Het perfecte plaatje aan en maakte ook de acht deelnemers bekend die in Argentinië de strijd met elkaar aan gaan.
De bekende amateurfotografen die op Argentijns grondgebied elkaar gaan overtroeven met zoomlezen en camerahoeken zijn, van links naar rechts: presentator Maurice Lede, actrice Babette van Veen, zanger Thomas Berge, actrice Renée Soutendijk, presentatoren Jochem van Gelder en Daphne Bunskoek. Voorts doen ook tv-maker Tim den Besten en de 22-jarige online persoonlijkheid Roxanne Kwant mee.
Volgens Jochem van Gelder hebben alle deelnemers ervaring en talent en da's ook wel nodig. Waar kandidaten doorgaans ruim zes maanden mogen oefenen met alle professionele apparatuur staat er ditmaal slechts drie weken voor. Jurylid William Rutten reist mee met het gezelschap en beoordeelt samen met lokale gastjuryleden de foto's.
Het perfecte plaatje in Argentinië is vanaf woensdag 1 juni te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026
18:54NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint