TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard kondigde het nieuwe seizoen van Het perfecte plaatje aan en maakte ook de acht deelnemers bekend die in Argentinië de strijd met elkaar aan gaan.
De bekende amateurfotografen die op Argentijns grondgebied elkaar gaan overtroeven met zoomlezen en camerahoeken zijn, van links naar rechts: presentator Maurice Lede, actrice Babette van Veen, zanger Thomas Berge, actrice Renée Soutendijk, presentatoren Jochem van Gelder en Daphne Bunskoek. Voorts doen ook tv-maker Tim den Besten en de 22-jarige online persoonlijkheid Roxanne Kwant mee.
Volgens Jochem van Gelder hebben alle deelnemers ervaring en talent en da's ook wel nodig. Waar kandidaten doorgaans ruim zes maanden mogen oefenen met alle professionele apparatuur staat er ditmaal slechts drie weken voor. Jurylid William Rutten reist mee met het gezelschap en beoordeelt samen met lokale gastjuryleden de foto's.
Het perfecte plaatje in Argentinië is vanaf woensdag 1 juni te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Finland Songfestival 2026: Linda Lampenius en Peter Parkkonen - Liekinheitin
13:04Rob Goossens en Angela de Jong slachten 'Jammerende influencers' in Dubai
12:37Acteur Vincent Croiset over zijn gezondheid: 'Ik sla me er goed doorheen'
10:38De winnaars van de 2e kwalificatieronde van de Gouden Televizier-Ring 2026 zijn bekend
10:36Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026