TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De acht bekende amateurfotografen begonnen vorige week ontspannen aan Het Perfecte Plaatje op Reis. Bij aankomst in Zuid-Afrika was al snel duidelijk dat iedereen de openingsaflevering zou overleven. Dit betekent dat het vanavond voor het eerst bijltjesdag is. Presentator Tijl Beckand heeft twee nieuwe opdrachten voor de groep waarna het puntengemiddelde van beide uitzendingen de doorslag geeft.
Het ligt niet voor de hand dat Eloise van Oranje de allereerste afvaller is. De twintigjarige dochter van prins Constantijn is als influencer op sociale media dagelijks bezig met het maken van mooie beelden. Daarnaast is een van de huisgenoten van haar professioneel fotograaf. Grote kans dat de 'gravinfluencer' de fijne kneepjes van het vak heeft kunnen afkijken.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters