TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De makers van Het Perfecte Plaatje op Reis doen de naam van hun programma niet direct eer aan. Het seizoen is inmiddels al halverwege, maar de groep amateurfotografen is Kaapstad nog steeds niet uit geweest.
Daar komt ook vanavond geen verandering in, al valt er genoeg te fotograferen in de Zuid-Afrikaanse hoofdstad. De zes deelnemers wagen zich aan een architectuurshoot waarin ze het verstilde lijnenspel van de gebouwen moeten combineren met de dansbewegingen van een groep breakdancers.
De tweede opdracht brengt hen naar Company's Garden, de oudste tuin van Zuid-Afrika. Daar mogen ze individueel op 'stadssafari', vergezeld door een gebodypaint model. Het is de bedoeling om een fantasievolle natuurshoot te maken die jurylid William Rutten verbaasd doet staan.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen