TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken kregen overgebleven fotografen Kaj Gorgels, Susan Visser en Fresia Cousiño Arias regelmatig de beschikking over een model. In deze halve finale van Het Perfecte Plaatje op Reis hebben ze die luxe bij de eerste opdracht niet.
De jury vraagt namelijk van ze om een selfieshoot te doen. Locatie van deze opdracht is de prachtige baai van Krabi, waar veel typische Thaise langstaartboten varen. Vanaf zo'n boot maken de kandidaten een foto van zichzelf. Varend op het water is dat best lastig, en al helemaal als het weer ook niet al te best is.
Als ze zichzelf op de gevoelige plaat hebben vastgelegd, wisselen ze de langstaartboot in voor een ander typisch nationaal fenomeen: thaiboksen. Kaj, Susan en Fresia proberen tijdens een wedstrijd van deze vechtsport een zo fraai mogelijke foto te maken. En ze weten wat er op het spel staat: de twee fotografen met de beste score plaatsen zich voor de grote finale.
Het Perfecte Plaatje op Reis is op woensdag 3 juli 2024 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
De TV van gisteren: Kijkers genieten van het Musical Awards Gala
22:00Wat!? Hebben zowel Cindy als Linda uit MAFS een nieuwe liefde?
22:00Danique uit MAFS staat open om weer te daten: 'Uit respect naar het programma en Kyle nog niet gedaan'
22:00Rob en Sandra uit MAFS kregen dus toch nog de kans om medekandidaten te ontmoeten
21:54Cast over tweede seizoen van Haantjes: 'Herkenbaar voor iedereen' (video)