TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken kregen overgebleven fotografen Kaj Gorgels, Susan Visser en Fresia Cousiño Arias regelmatig de beschikking over een model. In deze halve finale van Het Perfecte Plaatje op Reis hebben ze die luxe bij de eerste opdracht niet.
De jury vraagt namelijk van ze om een selfieshoot te doen. Locatie van deze opdracht is de prachtige baai van Krabi, waar veel typische Thaise langstaartboten varen. Vanaf zo'n boot maken de kandidaten een foto van zichzelf. Varend op het water is dat best lastig, en al helemaal als het weer ook niet al te best is.
Als ze zichzelf op de gevoelige plaat hebben vastgelegd, wisselen ze de langstaartboot in voor een ander typisch nationaal fenomeen: thaiboksen. Kaj, Susan en Fresia proberen tijdens een wedstrijd van deze vechtsport een zo fraai mogelijke foto te maken. En ze weten wat er op het spel staat: de twee fotografen met de beste score plaatsen zich voor de grote finale.
Het Perfecte Plaatje op Reis is op woensdag 3 juli 2024 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'
09:20Garbi krijgt steun van Love Island VIPS-kijkers na pijnlijke reactie van Renan op onthulling
08:34De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers