TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken kregen overgebleven fotografen Kaj Gorgels, Susan Visser en Fresia Cousiño Arias regelmatig de beschikking over een model. In deze halve finale van Het Perfecte Plaatje op Reis hebben ze die luxe bij de eerste opdracht niet.
De jury vraagt namelijk van ze om een selfieshoot te doen. Locatie van deze opdracht is de prachtige baai van Krabi, waar veel typische Thaise langstaartboten varen. Vanaf zo'n boot maken de kandidaten een foto van zichzelf. Varend op het water is dat best lastig, en al helemaal als het weer ook niet al te best is.
Als ze zichzelf op de gevoelige plaat hebben vastgelegd, wisselen ze de langstaartboot in voor een ander typisch nationaal fenomeen: thaiboksen. Kaj, Susan en Fresia proberen tijdens een wedstrijd van deze vechtsport een zo fraai mogelijke foto te maken. En ze weten wat er op het spel staat: de twee fotografen met de beste score plaatsen zich voor de grote finale.
Het Perfecte Plaatje op Reis is op woensdag 3 juli 2024 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker