TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken kregen overgebleven fotografen Kaj Gorgels, Susan Visser en Fresia Cousiño Arias regelmatig de beschikking over een model. In deze halve finale van Het Perfecte Plaatje op Reis hebben ze die luxe bij de eerste opdracht niet.
De jury vraagt namelijk van ze om een selfieshoot te doen. Locatie van deze opdracht is de prachtige baai van Krabi, waar veel typische Thaise langstaartboten varen. Vanaf zo'n boot maken de kandidaten een foto van zichzelf. Varend op het water is dat best lastig, en al helemaal als het weer ook niet al te best is.
Als ze zichzelf op de gevoelige plaat hebben vastgelegd, wisselen ze de langstaartboot in voor een ander typisch nationaal fenomeen: thaiboksen. Kaj, Susan en Fresia proberen tijdens een wedstrijd van deze vechtsport een zo fraai mogelijke foto te maken. En ze weten wat er op het spel staat: de twee fotografen met de beste score plaatsen zich voor de grote finale.
Het Perfecte Plaatje op Reis is op woensdag 3 juli 2024 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Kopen Zonder Kijken terugkijken? 'Dit is het latte frappuccino-huis van Jazz en Soraya'
11:40Terugkijken: Roxeanne Hazes geeft alvast een voorproefje van The Passion 2026
11:24Sneak peek: Mercedes en Thomas staan lijnrecht tegenover elkaar in finale De Bondgenoten
11:02AVROTROS komt met een eenmalige special van Maestro
10:00Tijl Beckand verklapt: 'We willen met TAFKAL een serie mét script maken'