TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen weken kregen overgebleven fotografen Kaj Gorgels, Susan Visser en Fresia Cousiño Arias regelmatig de beschikking over een model. In deze halve finale van Het Perfecte Plaatje op Reis hebben ze die luxe bij de eerste opdracht niet.
De jury vraagt namelijk van ze om een selfieshoot te doen. Locatie van deze opdracht is de prachtige baai van Krabi, waar veel typische Thaise langstaartboten varen. Vanaf zo'n boot maken de kandidaten een foto van zichzelf. Varend op het water is dat best lastig, en al helemaal als het weer ook niet al te best is.
Als ze zichzelf op de gevoelige plaat hebben vastgelegd, wisselen ze de langstaartboot in voor een ander typisch nationaal fenomeen: thaiboksen. Kaj, Susan en Fresia proberen tijdens een wedstrijd van deze vechtsport een zo fraai mogelijke foto te maken. En ze weten wat er op het spel staat: de twee fotografen met de beste score plaatsen zich voor de grote finale.
Het Perfecte Plaatje op Reis is op woensdag 3 juli 2024 om 20:30 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wolven en Taskmaster weten kijkers nog niet te overtuigen op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'