TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De behoefte aan avontuur is voor veel stellen en gezinnen de reden om te verhuizen naar het buitenland. Anderen vertrekken om een nieuwe start te maken, vaak na een moeilijke periode.
Het Roer Om kijkt dit keer een jaar lang mee met Heidi en Christ. Om een verdrietige tijd achter zich te laten, besluit het koppel uit Noord-Brabant om in Portugal twee huisjes te kopen, op te knappen en te verhuren. Omdat Heidi en Christ hun buitenlandproject al begonnen zijn voordat ze hun huis in Nederland hebben verkocht, is er niet veel geld beschikbaar.
De bodem van het bouwbudget komt hierdoor al in zicht voordat de huisjes klaar zijn. Met de kosten van hun woning in Nederland en geen vooruitzicht op inkomsten in Portugal heeft het stel een levensgroot probleem.
Deze aflevering van Het Roer Om zie je op donderdag 5 september vanaf 20:30 uur op SBS6.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze