TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De winkels liggen al weken vol met pepernoten, chocoladeletters en marsepein. Dat kan maar één ding betekenen: Sinterklaas is onderweg naar Nederland!
Zaterdag komen de Goedheiligman en zijn pieten aan in Vianen. Als alles volgens plan verloopt tenminste. De tocht vanuit Spanje verloopt immers niet altijd vlekkeloos. Het Sinterklaasjournaal volgt de ontwikkelingen dus op de voet.
Bekijk hier de eerste beelden van Het Sinterklaasjournaal 2024
Voor het eerst in het bestaan van het programma is Dieuwertje Blok niet van de partij. Zij onderging een ingrijpende neusoperatie en ondergaat nog een behandeling. Merel Westrik neemt de presentatie over. “Sinterklaas wordt ieder jaar geholpen door de pieten, ik ben nu even het hulpje van Dieuwertje, zolang ze me nodig heeft. Ik vind het eervol dat ze me deze taak toevertrouwt."
Het Sinterklaasjournaal is vanaf 11 november 2024 elke dag om 18:00 uur te zien bij de NTR op NPO 3.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland