TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Uur van de Wolf komt met een documentaire vol lastige vragen en hete hangijzers.
Wat is het geval: 90 procent van de kunst in het Stedelijk Museum Amsterdam is gemaakt door witte mannen. Dat is volgens directeur Rein Wolfs onwenselijk. Met de rest van het team houdt hij daarom zijn collectie tegen het licht en probeert hij meer kunst van vrouwen en artiesten van kleur in zijn museum te krijgen.
Om de bezoekers een inclusiever kunstaanbod te kunnen tonen, duiken ze het depot in en wijzigen ze hun aankoopbeleid. Dit levert hen wel dilemma's op: moeten kleur en gender van de kunstenaar eigenlijk wel meetellen bij de waardering van een werk? En wat te doen met bezoekers die het streven naar meer diversiteit nodeloos politiek-correct vinden?
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'