TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het Uur van de Wolf komt met een documentaire vol lastige vragen en hete hangijzers.
Wat is het geval: 90 procent van de kunst in het Stedelijk Museum Amsterdam is gemaakt door witte mannen. Dat is volgens directeur Rein Wolfs onwenselijk. Met de rest van het team houdt hij daarom zijn collectie tegen het licht en probeert hij meer kunst van vrouwen en artiesten van kleur in zijn museum te krijgen.
Om de bezoekers een inclusiever kunstaanbod te kunnen tonen, duiken ze het depot in en wijzigen ze hun aankoopbeleid. Dit levert hen wel dilemma's op: moeten kleur en gender van de kunstenaar eigenlijk wel meetellen bij de waardering van een werk? En wat te doen met bezoekers die het streven naar meer diversiteit nodeloos politiek-correct vinden?
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
B&B Vol Verlovingen en Verhuizingen: Hoe gaat het nu met de deelnemers?
15:30Wat kunnen we verwachten van het 37e seizoen van GTST?
14:22Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend