TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruim dertig jaar na de dood van Renate Rubinstein, die ook schreef onder de naam Tamar, maakte David de Jongh een compromisloos portret van de schrijfster en columnist. Het tweeluik Tamar - De Waarheden van Renate Rubinstein verenigt twee belangrijke facetten van haar persoonlijkheid. Ze was een meedogenloze voorvechter van de waarheid, maar de opiniemaker had ook een onaangename, onredelijke en egoïstische kant.
Het eerste deel van de documentaire duikt in Rubinsteins jeugd, die werd getekend door de oorlogservaringen van haar Joodse familie, de Holocaust en de moord op haar vader door de Duitsers. De traumatische gebeurtenissen leverden haar een levenslange angst voor eenzaamheid op, die zich uitte in ongelukkige liefdesrelaties. Deel 2 is morgen te zien.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'