TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Ruim dertig jaar na de dood van Renate Rubinstein, die ook schreef onder de naam Tamar, maakte David de Jongh een compromisloos portret van de schrijfster en columnist. Het tweeluik Tamar - De Waarheden van Renate Rubinstein verenigt twee belangrijke facetten van haar persoonlijkheid. Ze was een meedogenloze voorvechter van de waarheid, maar de opiniemaker had ook een onaangename, onredelijke en egoïstische kant.
Het eerste deel van de documentaire duikt in Rubinsteins jeugd, die werd getekend door de oorlogservaringen van haar Joodse familie, de Holocaust en de moord op haar vader door de Duitsers. De traumatische gebeurtenissen leverden haar een levenslange angst voor eenzaamheid op, die zich uitte in ongelukkige liefdesrelaties. Deel 2 is morgen te zien.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten