TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ruim dertig jaar na de dood van Renate Rubinstein, die ook schreef onder de naam Tamar, maakte David de Jongh een compromisloos portret van de schrijfster en columnist. Het tweeluik Tamar - De Waarheden van Renate Rubinstein verenigt twee belangrijke facetten van haar persoonlijkheid. Ze was een meedogenloze voorvechter van de waarheid, maar de opiniemaker had ook een onaangename, onredelijke en egoïstische kant.
Het eerste deel van de documentaire duikt in Rubinsteins jeugd, die werd getekend door de oorlogservaringen van haar Joodse familie, de Holocaust en de moord op haar vader door de Duitsers. De traumatische gebeurtenissen leverden haar een levenslange angst voor eenzaamheid op, die zich uitte in ongelukkige liefdesrelaties. Deel 2 is morgen te zien.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park
21:41Video: Gerard Joling doopt Victor Vlam om tot 'Victor Vals'