TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit Jachtseizoen wordt afgesloten met een special. Normaal moeten Giel, Thomas en Stefan een duo zien op te sporen, maar in Het Vluchtseizoen zijn de heren van StukTV zelf de prooi. Ze worden op de hielen gezeten door drie bekende jagers: de racende tweelingbroers Tim en Tom Coronel en Rob Kamphues, F1-presentator bij Ziggo Sport.
Het doel van Giel, Thomas en Stefan is om hun buit van liefst 10.000 euro na exact drie uur af te leveren bij hun handlanger. Dat klinkt als heel kort, maar het programma heeft bewezen dat de opgejaagden juist dan ervaren hoe tergend langzaam de tijd kan gaan.
Het is overigens niet helemaal nieuw dat de drie jagers zelf een oranje overall aantrekken. Dat deden de mannen in het voorjaar ook al in een aflevering van Mindf*ck.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij