TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Franse impressionist Claude Monet bezocht Zaandam in 1871. Zo’n honderdvijftig jaar later krijgt de Noord-Hollandse stad minstens even belangrijk bezoek: Sis, Vincent en Maarten van Rossem. Voor Hier zijn de Van Rossems volgen ze het spoor van de kunstenaar. Hij schreef destijds aan de bevriende schilder Camille Pissarro dat er in Zaandam genoeg te schilderen was voor een heel leven. "Huizen in alle kleuren, honderden molens en verrukkelijke boten."
De drie maken verder een toer langs de bezienswaardigheden van de stad. Natuurlijk bezoeken ze het Czaar Peterhuisje, een van Nederlands oudste houten huizen én het op een na oudste museum. In de oude Verkadefabriek bewonderen Sis, Vincent en Maarten van Rossem originele aquarellen uit een Verkade-album.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden