TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Franse impressionist Claude Monet bezocht Zaandam in 1871. Zo’n honderdvijftig jaar later krijgt de Noord-Hollandse stad minstens even belangrijk bezoek: Sis, Vincent en Maarten van Rossem. Voor Hier zijn de Van Rossems volgen ze het spoor van de kunstenaar. Hij schreef destijds aan de bevriende schilder Camille Pissarro dat er in Zaandam genoeg te schilderen was voor een heel leven. "Huizen in alle kleuren, honderden molens en verrukkelijke boten."
De drie maken verder een toer langs de bezienswaardigheden van de stad. Natuurlijk bezoeken ze het Czaar Peterhuisje, een van Nederlands oudste houten huizen én het op een na oudste museum. In de oude Verkadefabriek bewonderen Sis, Vincent en Maarten van Rossem originele aquarellen uit een Verkade-album.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1