TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De Franse impressionist Claude Monet bezocht Zaandam in 1871. Zo’n honderdvijftig jaar later krijgt de Noord-Hollandse stad minstens even belangrijk bezoek: Sis, Vincent en Maarten van Rossem. Voor Hier zijn de Van Rossems volgen ze het spoor van de kunstenaar. Hij schreef destijds aan de bevriende schilder Camille Pissarro dat er in Zaandam genoeg te schilderen was voor een heel leven. "Huizen in alle kleuren, honderden molens en verrukkelijke boten."
De drie maken verder een toer langs de bezienswaardigheden van de stad. Natuurlijk bezoeken ze het Czaar Peterhuisje, een van Nederlands oudste houten huizen én het op een na oudste museum. In de oude Verkadefabriek bewonderen Sis, Vincent en Maarten van Rossem originele aquarellen uit een Verkade-album.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Advent dag 12 | De drie leukste feestdagenspecials van 2025
19:26Jamai Loman en Buddy Vedder presenteren nieuwe RTL-show The House of Hide and Seek
15:34RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?