TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jan Kooijman ontmoet in het nieuwe seizoen van Hij, Zij, Hen transgenderpersonen en volgt ze bij hun transitie. Het programma heette voorheen Hij Is een Zij, maar er is gekozen voor een nieuwe titel die past bij deze tijd.
In deze reeks gaan drie prominente transgenders de zes deelnemers bijstaan in hun zware proces: zanger Sam Bettens (transman), acteur Thorn de Vries (non-binair) en Tweede Kamerlid Lisa van Ginneken (transvrouw).
Kooijman maakt als eerste kennis met de vijftigjarige Nathan. Zijn collega’s bij de Haagse politie kenden hem al jaren als vrouw. Nathan moest zijn gevoelens lang geheim houden uit angst voor de reacties vanuit zijn omgeving. Nu bereidt hij zich voor op een geslachtsbevestigende operatie die niet zonder risico’s is.
Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos