TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jan Kooijman ontmoet in het nieuwe seizoen van Hij, Zij, Hen transgenderpersonen en volgt ze bij hun transitie. Het programma heette voorheen Hij Is een Zij, maar er is gekozen voor een nieuwe titel die past bij deze tijd.
In deze reeks gaan drie prominente transgenders de zes deelnemers bijstaan in hun zware proces: zanger Sam Bettens (transman), acteur Thorn de Vries (non-binair) en Tweede Kamerlid Lisa van Ginneken (transvrouw).
Kooijman maakt als eerste kennis met de vijftigjarige Nathan. Zijn collega’s bij de Haagse politie kenden hem al jaren als vrouw. Nathan moest zijn gevoelens lang geheim houden uit angst voor de reacties vanuit zijn omgeving. Nu bereidt hij zich voor op een geslachtsbevestigende operatie die niet zonder risico’s is.
Partnerbijdrage
Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van