TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jan Kooijman ontmoet in het nieuwe seizoen van Hij, Zij, Hen transgenderpersonen en volgt ze bij hun transitie. Het programma heette voorheen Hij Is een Zij, maar er is gekozen voor een nieuwe titel die past bij deze tijd.
In deze reeks gaan drie prominente transgenders de zes deelnemers bijstaan in hun zware proces: zanger Sam Bettens (transman), acteur Thorn de Vries (non-binair) en Tweede Kamerlid Lisa van Ginneken (transvrouw).
Kooijman maakt als eerste kennis met de vijftigjarige Nathan. Zijn collega’s bij de Haagse politie kenden hem al jaren als vrouw. Nathan moest zijn gevoelens lang geheim houden uit angst voor de reacties vanuit zijn omgeving. Nu bereidt hij zich voor op een geslachtsbevestigende operatie die niet zonder risico’s is.
René Karst sprak legendarische woorden bij afscheid in De Slimste Mens
18:18Martijn Krabbé wint speciale award voor Kopen Zonder Kijken en The Voice of Holland
15:49Zat jij te wachten op nieuwe afleveringen van Bureau Onrecht? Dan hebben we goed nieuws
14:10De startdatum van het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser doet Uitspraak is bekend
13:41De streamingtip van de week: Drive to Survive seizoen 8 op Netflix