TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Echt zenuwen heeft Johnny de Mol niet meer als de klok 19.30 uur slaat. De presentator van HLF8 heeft hooguit een droge mond en een beetje gezonde spanning. Toch zijn de komende maanden cruciaal voor De Mol.
In het tweede seizoen moet hij bewijzen dat zijn dagelijkse talkshow op SBS 6 bestaansrecht heeft. De kijkcijfers vallen tot nu toe tegen, maar Johnny heeft alle vertrouwen in de formule van zijn programma. Hij wil aan tafel de nadruk blijven leggen op positief nieuws en vooral mooie, herkenbare verhalen vertellen. Daarnaast zijn er plannen om met verslaggevers te gaan werken die in het land de sfeer proeven tijdens belangrijke gebeurtenissen. Verder blijft livemuziek een grote rol spelen in de show met elke avond een optreden van een artiest.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Boer Zoekt Vrouw-boer John (38) overleden bij ernstig verkeersongeval
08:23De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij