TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Echt zenuwen heeft Johnny de Mol niet meer als de klok 19.30 uur slaat. De presentator van HLF8 heeft hooguit een droge mond en een beetje gezonde spanning. Toch zijn de komende maanden cruciaal voor De Mol.
In het tweede seizoen moet hij bewijzen dat zijn dagelijkse talkshow op SBS 6 bestaansrecht heeft. De kijkcijfers vallen tot nu toe tegen, maar Johnny heeft alle vertrouwen in de formule van zijn programma. Hij wil aan tafel de nadruk blijven leggen op positief nieuws en vooral mooie, herkenbare verhalen vertellen. Daarnaast zijn er plannen om met verslaggevers te gaan werken die in het land de sfeer proeven tijdens belangrijke gebeurtenissen. Verder blijft livemuziek een grote rol spelen in de show met elke avond een optreden van een artiest.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij