TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Regels, systemen en verwachtingen zijn niet aan moeder Joyce besteed. Met haar man en twee kinderen woont ze in een camper. Ze wil de dag nemen zoals hij komt en bij het bestaande schoolsysteem heeft ze zo haar bedenkingen. Haar kinderen komen daarin niet uit de verf, vindt Joyce.
Het leven van Silvia is juist tegenovergesteld. Samen met haar man adopteerde ze een zoon die vanwege trauma’s baat heeft bij veel structuur. Om te zorgen dat hij zich veilig voelt, wil Silvia hem orde en regelmaat bieden.
Joyce en Silvia hebben beiden een - geheel andere - opvoedstijl waar ze helemaal achter staan. Voor Hoe gaat dat bij jullie thuis? kijken ze hoe het er bij de ander aan toe gaat. Het is de vraag of ze iets van deze ervaring mee kunnen nemen naar hun eigen gezin.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1