TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Regels, systemen en verwachtingen zijn niet aan moeder Joyce besteed. Met haar man en twee kinderen woont ze in een camper. Ze wil de dag nemen zoals hij komt en bij het bestaande schoolsysteem heeft ze zo haar bedenkingen. Haar kinderen komen daarin niet uit de verf, vindt Joyce.
Het leven van Silvia is juist tegenovergesteld. Samen met haar man adopteerde ze een zoon die vanwege trauma’s baat heeft bij veel structuur. Om te zorgen dat hij zich veilig voelt, wil Silvia hem orde en regelmaat bieden.
Joyce en Silvia hebben beiden een - geheel andere - opvoedstijl waar ze helemaal achter staan. Voor Hoe gaat dat bij jullie thuis? kijken ze hoe het er bij de ander aan toe gaat. Het is de vraag of ze iets van deze ervaring mee kunnen nemen naar hun eigen gezin.
Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis
05:09Alle winnaars van het Gouden Televizier-Ring Gala 2026 op een rij