TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Regels, systemen en verwachtingen zijn niet aan moeder Joyce besteed. Met haar man en twee kinderen woont ze in een camper. Ze wil de dag nemen zoals hij komt en bij het bestaande schoolsysteem heeft ze zo haar bedenkingen. Haar kinderen komen daarin niet uit de verf, vindt Joyce.
Het leven van Silvia is juist tegenovergesteld. Samen met haar man adopteerde ze een zoon die vanwege trauma’s baat heeft bij veel structuur. Om te zorgen dat hij zich veilig voelt, wil Silvia hem orde en regelmaat bieden.
Joyce en Silvia hebben beiden een - geheel andere - opvoedstijl waar ze helemaal achter staan. Voor Hoe gaat dat bij jullie thuis? kijken ze hoe het er bij de ander aan toe gaat. Het is de vraag of ze iets van deze ervaring mee kunnen nemen naar hun eigen gezin.
Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Make up your mind: Musical special, The Rock