TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Regels, systemen en verwachtingen zijn niet aan moeder Joyce besteed. Met haar man en twee kinderen woont ze in een camper. Ze wil de dag nemen zoals hij komt en bij het bestaande schoolsysteem heeft ze zo haar bedenkingen. Haar kinderen komen daarin niet uit de verf, vindt Joyce.
Het leven van Silvia is juist tegenovergesteld. Samen met haar man adopteerde ze een zoon die vanwege trauma’s baat heeft bij veel structuur. Om te zorgen dat hij zich veilig voelt, wil Silvia hem orde en regelmaat bieden.
Joyce en Silvia hebben beiden een - geheel andere - opvoedstijl waar ze helemaal achter staan. Voor Hoe gaat dat bij jullie thuis? kijken ze hoe het er bij de ander aan toe gaat. Het is de vraag of ze iets van deze ervaring mee kunnen nemen naar hun eigen gezin.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene