TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Regels, systemen en verwachtingen zijn niet aan moeder Joyce besteed. Met haar man en twee kinderen woont ze in een camper. Ze wil de dag nemen zoals hij komt en bij het bestaande schoolsysteem heeft ze zo haar bedenkingen. Haar kinderen komen daarin niet uit de verf, vindt Joyce.
Het leven van Silvia is juist tegenovergesteld. Samen met haar man adopteerde ze een zoon die vanwege trauma’s baat heeft bij veel structuur. Om te zorgen dat hij zich veilig voelt, wil Silvia hem orde en regelmaat bieden.
Joyce en Silvia hebben beiden een - geheel andere - opvoedstijl waar ze helemaal achter staan. Voor Hoe gaat dat bij jullie thuis? kijken ze hoe het er bij de ander aan toe gaat. Het is de vraag of ze iets van deze ervaring mee kunnen nemen naar hun eigen gezin.
Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'