TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na zes weken is de laatste auditieronde aangebroken van het vernieuwde Holland's Got Talent. Als veteraan van de talentenjacht is Chantal Janzen te spreken over haar nieuwe collega's Edson da Graça en Marc-Marie Huijbregts die voor komische noten zorgen.
Ook Jamai Loman en Buddy Vedder kunnen haar goedkeuring wegdragen omdat ze haar heel wat werk uit handen nemen. Voorheen moest Janzen er geregeld aan geloven als er vrijwilligers nodig waren voor een act, nu is het presentatieduo de klos.
Vanavond krijgen ze te maken met de laatste lichting auditanten die stuk voor stuk een gooi doen naar een plek in de halve finale. Heel veel tijd om een nieuwe act voor te bereiden is er niet: de eerste aflevering van de halve finales is volgende week al te zien.
Woede bij Kristie in De Bondgenoten: 'Waarom stook jij in een vriendschap?'
11:35Hélène Hendriks na opvallende actie Hans Teeuwen: 'Ik stuur niemand weg'
10:56Goed nieuws voor Nederlandse Songfestival-kijkers
10:06Opnames We Zijn er Bijna! begonnen: zo start Marlijn haar dag in Kroatië
09:57Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski