TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze speciale aflevering keren acht acts uit Holland's Got Talent voor één keer terug op het voor hen zo bekende podium. Daar vertellen ze hoe het vanaf hun deelname met ze is gegaan en treden ze op voor de jury met daarin Chantal Janzen.
Het winnen van deze talentenjacht is trouwens geen garantie op een grootse carrière. De twee personen die het bekendst zijn geworden dankzij hun deelname eindigden beiden op de tweede plaats. In het eerste seizoen, in 2008 om precies te zijn, was het Waylon die het zilver pakte.
Acht jaar later greep zanger Mart Hoogkamer net naast de winst. De volhardendste deelnemer moet wel Lisette Brillemans zijn. Zij deed in zes verschillende seizoenen auditie en haalde bij haar laatste poging de halve finale.
Holland's Got Talent All Stars is op zaterdag 30 december vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer