TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze speciale aflevering keren acht acts uit Holland's Got Talent voor één keer terug op het voor hen zo bekende podium. Daar vertellen ze hoe het vanaf hun deelname met ze is gegaan en treden ze op voor de jury met daarin Chantal Janzen.
Het winnen van deze talentenjacht is trouwens geen garantie op een grootse carrière. De twee personen die het bekendst zijn geworden dankzij hun deelname eindigden beiden op de tweede plaats. In het eerste seizoen, in 2008 om precies te zijn, was het Waylon die het zilver pakte.
Acht jaar later greep zanger Mart Hoogkamer net naast de winst. De volhardendste deelnemer moet wel Lisette Brillemans zijn. Zij deed in zes verschillende seizoenen auditie en haalde bij haar laatste poging de halve finale.
Holland's Got Talent All Stars is op zaterdag 30 december vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS