TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In deze speciale aflevering keren acht acts uit Holland's Got Talent voor één keer terug op het voor hen zo bekende podium. Daar vertellen ze hoe het vanaf hun deelname met ze is gegaan en treden ze op voor de jury met daarin Chantal Janzen.
Het winnen van deze talentenjacht is trouwens geen garantie op een grootse carrière. De twee personen die het bekendst zijn geworden dankzij hun deelname eindigden beiden op de tweede plaats. In het eerste seizoen, in 2008 om precies te zijn, was het Waylon die het zilver pakte.
Acht jaar later greep zanger Mart Hoogkamer net naast de winst. De volhardendste deelnemer moet wel Lisette Brillemans zijn. Zij deed in zes verschillende seizoenen auditie en haalde bij haar laatste poging de halve finale.
Holland's Got Talent All Stars is op zaterdag 30 december vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'