TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is tijd voor moeilijke beslissingen in deze tweede halve finale van Holland’s Got Talent. Terwijl de overgebleven kandidaten de winst al bijna kunnen ruiken, weten ze ook dat slechts vijf van hen een plek in de finale zullen bemachtigen.
De meest uiteenlopende acts komen voorbij: van muzikale optredens tot indrukwekkende fysieke prestaties. De jury kan niet anders dan appels met peren vergelijken. Presentator Buddy Vedder is dan ook opgelucht dat hij zelf de selectie niet hoeft te maken: “Elk seizoen ben ik weer blij dat ik geen jurylid ben. Hoe kun je iemand die prachtig zingt vergelijken met een illusionist die een koelkast optilt met zijn tong?”
Die taak laat hij aan Chantal Janzen, Marc-Marie Huijbregts, Edson da Graça en Dan Karaty.
Holland's Got Talent zie je iedere vrijdag om 20:30 uur op RTL 4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'