TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoewel de naam anders doet vermoeden, komen in Holland’s Got Talent regelmatig buitenlandse deelnemers voorbij. Zo maakten de Oekraïense Nodari en Tatjana indruk op de jury met een duet. Jurylid Marc-Marie Huijbregts besloot dat ze meteen door mochten naar de liveshows.
Ook Mikko Rautiainen imponeerde met een bijzonder optreden; hij speelde blokfluit met zijn neus. Het was niet de eerste keer dat Mikko deze act bracht: hij deed al in negen andere landen mee aan het programma.
Met zijn optreden in de Nederlandse versie, nummer tien, brak hij het wereldrecord. En dat niet alleen, want hij mocht van de jury door naar de volgende ronde. Na het behalen van het wereldrecord heeft Mikko een nieuw doel: het winnen van de talentenjacht. Dat lukte hem nog niet eerder.
Holland's Got Talent zie je iedere vrijdag om 20:00 uur op RTL 4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers woest op hondentrainer
06:47Vanavond op TV: MAX vakantieman, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Die Hard
11:46Ongemak in Lang Leve de Liefde: 'Weet je mijn naam nog wel?' (video)
11:27Opnieuw muzikaal succes voor Martin Morero in nieuw seizoen Gooische Vrouwen?
09:27De TV van gisteren: kijkers genieten van weergaloos optreden Emma Kok in Stars on Stage