TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoewel de naam anders doet vermoeden, komen in Holland’s Got Talent regelmatig buitenlandse deelnemers voorbij. Zo maakten de Oekraïense Nodari en Tatjana indruk op de jury met een duet. Jurylid Marc-Marie Huijbregts besloot dat ze meteen door mochten naar de liveshows.
Ook Mikko Rautiainen imponeerde met een bijzonder optreden; hij speelde blokfluit met zijn neus. Het was niet de eerste keer dat Mikko deze act bracht: hij deed al in negen andere landen mee aan het programma.
Met zijn optreden in de Nederlandse versie, nummer tien, brak hij het wereldrecord. En dat niet alleen, want hij mocht van de jury door naar de volgende ronde. Na het behalen van het wereldrecord heeft Mikko een nieuw doel: het winnen van de talentenjacht. Dat lukte hem nog niet eerder.
Holland's Got Talent zie je iedere vrijdag om 20:00 uur op RTL 4.
Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering
12:37Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne