TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoewel de naam anders doet vermoeden, komen in Holland’s Got Talent regelmatig buitenlandse deelnemers voorbij. Zo maakten de Oekraïense Nodari en Tatjana indruk op de jury met een duet. Jurylid Marc-Marie Huijbregts besloot dat ze meteen door mochten naar de liveshows.
Ook Mikko Rautiainen imponeerde met een bijzonder optreden; hij speelde blokfluit met zijn neus. Het was niet de eerste keer dat Mikko deze act bracht: hij deed al in negen andere landen mee aan het programma.
Met zijn optreden in de Nederlandse versie, nummer tien, brak hij het wereldrecord. En dat niet alleen, want hij mocht van de jury door naar de volgende ronde. Na het behalen van het wereldrecord heeft Mikko een nieuw doel: het winnen van de talentenjacht. Dat lukte hem nog niet eerder.
Holland's Got Talent zie je iedere vrijdag om 20:00 uur op RTL 4.
Zaterdag in The Tribute: Cesar Zuiderwijk in tranen
13:05Tina Nijkamp: 'Deze presentator moet in 2026 de Televizier-Ring winnen'
12:19Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'