TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoewel de naam anders doet vermoeden, komen in Holland’s Got Talent regelmatig buitenlandse deelnemers voorbij. Zo maakten de Oekraïense Nodari en Tatjana indruk op de jury met een duet. Jurylid Marc-Marie Huijbregts besloot dat ze meteen door mochten naar de liveshows.
Ook Mikko Rautiainen imponeerde met een bijzonder optreden; hij speelde blokfluit met zijn neus. Het was niet de eerste keer dat Mikko deze act bracht: hij deed al in negen andere landen mee aan het programma.
Met zijn optreden in de Nederlandse versie, nummer tien, brak hij het wereldrecord. En dat niet alleen, want hij mocht van de jury door naar de volgende ronde. Na het behalen van het wereldrecord heeft Mikko een nieuw doel: het winnen van de talentenjacht. Dat lukte hem nog niet eerder.
Holland's Got Talent zie je iedere vrijdag om 20:00 uur op RTL 4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'