TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hoewel de naam anders doet vermoeden, komen in Holland’s Got Talent regelmatig buitenlandse deelnemers voorbij. Zo maakten de Oekraïense Nodari en Tatjana indruk op de jury met een duet. Jurylid Marc-Marie Huijbregts besloot dat ze meteen door mochten naar de liveshows.
Ook Mikko Rautiainen imponeerde met een bijzonder optreden; hij speelde blokfluit met zijn neus. Het was niet de eerste keer dat Mikko deze act bracht: hij deed al in negen andere landen mee aan het programma.
Met zijn optreden in de Nederlandse versie, nummer tien, brak hij het wereldrecord. En dat niet alleen, want hij mocht van de jury door naar de volgende ronde. Na het behalen van het wereldrecord heeft Mikko een nieuw doel: het winnen van de talentenjacht. Dat lukte hem nog niet eerder.
Holland's Got Talent zie je iedere vrijdag om 20:00 uur op RTL 4.
Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd
08:23De TV van gisteren: Broers van 94 en 100 herenigd: kerst-tv levert weer kippenvelmomenten op
01:11Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater