TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onbekende Nederlanders slaan op de vlucht voor een groep opsporingsdeskundigen in het nieuwe seizoen van Hunted. Door zichzelf te vermommen en op diverse plekken onder te duiken, proberen ze drie weken lang onder de radar te blijven.
Lees ook: Dit is waarom Marcel van de Ven niet meer te zien is in Hunted
Het opsporingsteam maakt echter gebruik van de technologische hulpmiddelen van de politie en de leden weten precies hoe ze de stappen van de voortvluchtigen kunnen traceren. “Tegenwoordig laat je overal sporen achter en zeker online”, vertelt operationaal specialist Selmar Smit.
Het opsporen van vrienden en familieleden is een groot onderdeel van zijn zoektocht. "Daar gebruiken wij een tool voor die een soort sociaalnetwerk-analyse doet. Op die manier kunnen we belangrijke spelers identificeren die we in de gaten moeten houden."
Hunted is vanaf maandag 4 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Halftimeshow WK Voetbalfinale zondag in zijn geheel te zien bij de NOS
11:31Hoe gaat het nu tussen Chess en Thomas uit De Bondgenoten?
11:27Winter Vol Liefde-Robin geniet nog altijd van bijzondere band met zijn dates
10:11Duitse hitserie met Gaite Jansen krijgt Nederlandse tv-première
09:43Liefdesleven van B&B Vol Liefde-Iris toch iets minder rooskleurig: 'Ik weet het niet met hem'