TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onbekende Nederlanders slaan op de vlucht voor een groep opsporingsdeskundigen in het nieuwe seizoen van Hunted. Door zichzelf te vermommen en op diverse plekken onder te duiken, proberen ze drie weken lang onder de radar te blijven.
Lees ook: Dit is waarom Marcel van de Ven niet meer te zien is in Hunted
Het opsporingsteam maakt echter gebruik van de technologische hulpmiddelen van de politie en de leden weten precies hoe ze de stappen van de voortvluchtigen kunnen traceren. “Tegenwoordig laat je overal sporen achter en zeker online”, vertelt operationaal specialist Selmar Smit.
Het opsporen van vrienden en familieleden is een groot onderdeel van zijn zoektocht. "Daar gebruiken wij een tool voor die een soort sociaalnetwerk-analyse doet. Op die manier kunnen we belangrijke spelers identificeren die we in de gaten moeten houden."
Hunted is vanaf maandag 4 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, Gran Torino
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden