TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onbekende Nederlanders slaan op de vlucht voor een groep opsporingsdeskundigen in het nieuwe seizoen van Hunted. Door zichzelf te vermommen en op diverse plekken onder te duiken, proberen ze drie weken lang onder de radar te blijven.
Lees ook: Dit is waarom Marcel van de Ven niet meer te zien is in Hunted
Het opsporingsteam maakt echter gebruik van de technologische hulpmiddelen van de politie en de leden weten precies hoe ze de stappen van de voortvluchtigen kunnen traceren. “Tegenwoordig laat je overal sporen achter en zeker online”, vertelt operationaal specialist Selmar Smit.
Het opsporen van vrienden en familieleden is een groot onderdeel van zijn zoektocht. "Daar gebruiken wij een tool voor die een soort sociaalnetwerk-analyse doet. Op die manier kunnen we belangrijke spelers identificeren die we in de gaten moeten houden."
Hunted is vanaf maandag 4 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden
08:15De TV van gisteren: Kijkers balen enorm van uitkomst Joyce en Nick in Married at First Sight