TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Onbekende Nederlanders slaan op de vlucht voor een groep opsporingsdeskundigen in het nieuwe seizoen van Hunted. Door zichzelf te vermommen en op diverse plekken onder te duiken, proberen ze drie weken lang onder de radar te blijven.
Lees ook: Dit is waarom Marcel van de Ven niet meer te zien is in Hunted
Het opsporingsteam maakt echter gebruik van de technologische hulpmiddelen van de politie en de leden weten precies hoe ze de stappen van de voortvluchtigen kunnen traceren. “Tegenwoordig laat je overal sporen achter en zeker online”, vertelt operationaal specialist Selmar Smit.
Het opsporen van vrienden en familieleden is een groot onderdeel van zijn zoektocht. "Daar gebruiken wij een tool voor die een soort sociaalnetwerk-analyse doet. Op die manier kunnen we belangrijke spelers identificeren die we in de gaten moeten houden."
Hunted is vanaf maandag 4 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame