TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De overgebleven kandidaten van Hunted VIPS kunnen hun vrijheid bijna ruiken. De afgelopen vijf weken moesten ze niet alleen de hunters een stap voor blijven, de duo’s waren ook op zoek naar de coördinaten van het extractiepunt waar ze tijdens de finale met succes kunnen ontsnappen aan hun belagers.
Vanavond is het zaak om deze locatie te bereiken, maar de jagers blijken zoals zo vaak dichterbij dan gehoopt. Hoe de ontknoping ook gaat verlopen, de BN’ers hebben het dit seizoen al behoorlijk goed gedaan. Van de vijf deelnemende koppels liepen Daniël & Robin Boissevain, Kim Lammers & Maartje Paumen en Kalvijns partner Nina al tegen de lamp. De andere duo's haalden alles uit de kast en deden zelfs een beroep op BN’ers zoals tv-kok Hugo Kennis om uit handen van hun achtervolgers te blijven.
Dat betekent dus dat Kelvin Boerma in zijn eentje, Tatum & Mingus Dagelet en Nasrdin Dchar & Walid Benmbarek er nog alles aan moeten doen om uit handen te blijven van de hunters.
De TV van gisteren: Tom Egbers trekt weinig kijkers voor zijn allerlaatste NOS-programma
06:47Vanavond op TV: The great British bake off, Married at first sight UK, The Italian Job
01:46Komende week in GTST: Hoognodige handreikingen en het complexe complot
22:20Kijkers treuren om exit in Het Perfecte Plaatje Op Reis
21:27Stefan Jurriens lelijk ten val in Het Perfecte Plaatje Op Reis