TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Trijntje Oosterhuis maakt haar rentree bij I Can See Your Voice. De zangeres was al eens te gast in het eerste seizoen. Toen kon ze in de finale een prachtig duet zingen met dragqueen Vicky Mirage die een stem als een klok bleek te hebben.
Sindsdien is er heel wat veranderd bij de vrolijke raadshow. In de begindagen maakten artiesten geen deel uit van het panel, maar dit seizoen moeten ook zij vrolijk meeraden. Daarom neemt Oosterhuis vanavond plaats naast vaste panelleden Edsilia Rombley, Marieke Elsinga en Fred van Leer.
De spelregels zijn gelukkig ongewijzigd. Er komen wederom zeven deelnemers voorbij die allemaal net doen alsof ze over een gouden strot beschikken. Trijntje en de rest doen hun best de nachtegalen te onderscheiden van de valse kraaien.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland