TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op de laatste avond van het jaar speelt Linda de Mol met teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Richard Groenendijk een speciale editie van Ik Hou van Holland.
De kandidaten zijn stuk voor stuk sterren die in 2023 opvielen. Zo doen Debbie & Paul mee, het verrassende liefdeskoppel uit de RTL-zomerhit B&B vol liefde. TV-coryfee en spelletjesfanaat Paul de Leeuw oogstte veel lof voor zijn serie Niet Klein te Krijgen over zieke kinderen.
Actrice Gaia Aikman beleefde haar definitieve doorbraak met haar hoofdrol in de musical Aida. Presentator Jurre Geluk bleek dit jaar de Mol in Wie is de Mol? Over de Mol gesproken: tot slot is ook Linda's eigen dochter Noa Vahle van de partij. De 24-jarige presentatrice won afgelopen oktober de Televizier-Ring Talent.
Ik Hou van Holland Oud & Nieuw is op zondag 31 december vanaf 20:00 uur te zien op SBS6.
Vanavond op TV: Hila voorbij de taliban, Expeditie Robinson, Fist Fight
23:09De Amerikaanse films van Dick Maas zijn nu te zien bij Videoland
12:40Cheyenne Löhnen hint naar verzwegen redenen voor GTST-exit
11:57Over Mijn Lijk-deelnemer Roy deelt inktzwarte gezondheidsupdate: 'Soms zijn er geen woorden'
11:33Eva Jinek maakt eindejaarsspecial met Robert Dijkgraaf