TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de laatste avond van het jaar speelt Linda de Mol met teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Richard Groenendijk een speciale editie van Ik Hou van Holland.
De kandidaten zijn stuk voor stuk sterren die in 2023 opvielen. Zo doen Debbie & Paul mee, het verrassende liefdeskoppel uit de RTL-zomerhit B&B vol liefde. TV-coryfee en spelletjesfanaat Paul de Leeuw oogstte veel lof voor zijn serie Niet Klein te Krijgen over zieke kinderen.
Actrice Gaia Aikman beleefde haar definitieve doorbraak met haar hoofdrol in de musical Aida. Presentator Jurre Geluk bleek dit jaar de Mol in Wie is de Mol? Over de Mol gesproken: tot slot is ook Linda's eigen dochter Noa Vahle van de partij. De 24-jarige presentatrice won afgelopen oktober de Televizier-Ring Talent.
Ik Hou van Holland Oud & Nieuw is op zondag 31 december vanaf 20:00 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Dit moet je weten voordat je Kees Flodder streamt
12:42Doet Nederland in 2027 weer mee aan het Eurovisie Songfestival?
08:15Binnenkijken: Montana Meiland zet haar huis (ook) te koop (video)
08:03De TV van gisteren: meer kijkers voor Songfestival, kijkcijferdrama voor RTL4
16:05Hunted VIPS is terug: op deze data verschijnen er nieuwe afleveringen