TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op de laatste avond van het jaar speelt Linda de Mol met teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Richard Groenendijk een speciale editie van Ik Hou van Holland.
De kandidaten zijn stuk voor stuk sterren die in 2023 opvielen. Zo doen Debbie & Paul mee, het verrassende liefdeskoppel uit de RTL-zomerhit B&B vol liefde. TV-coryfee en spelletjesfanaat Paul de Leeuw oogstte veel lof voor zijn serie Niet Klein te Krijgen over zieke kinderen.
Actrice Gaia Aikman beleefde haar definitieve doorbraak met haar hoofdrol in de musical Aida. Presentator Jurre Geluk bleek dit jaar de Mol in Wie is de Mol? Over de Mol gesproken: tot slot is ook Linda's eigen dochter Noa Vahle van de partij. De 24-jarige presentatrice won afgelopen oktober de Televizier-Ring Talent.
Ik Hou van Holland Oud & Nieuw is op zondag 31 december vanaf 20:00 uur te zien op SBS6.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'