TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Op de laatste avond van het jaar speelt Linda de Mol met teamcaptains Jeroen van Koningsbrugge en Richard Groenendijk een speciale editie van Ik Hou van Holland.
De kandidaten zijn stuk voor stuk sterren die in 2023 opvielen. Zo doen Debbie & Paul mee, het verrassende liefdeskoppel uit de RTL-zomerhit B&B vol liefde. TV-coryfee en spelletjesfanaat Paul de Leeuw oogstte veel lof voor zijn serie Niet Klein te Krijgen over zieke kinderen.
Actrice Gaia Aikman beleefde haar definitieve doorbraak met haar hoofdrol in de musical Aida. Presentator Jurre Geluk bleek dit jaar de Mol in Wie is de Mol? Over de Mol gesproken: tot slot is ook Linda's eigen dochter Noa Vahle van de partij. De 24-jarige presentatrice won afgelopen oktober de Televizier-Ring Talent.
Ik Hou van Holland Oud & Nieuw is op zondag 31 december vanaf 20:00 uur te zien op SBS6.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol