TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een B&B in Frankrijk, dat is de droom van Jana (59) en Trudy (58) in Ik Vertrek. De twee vrouwen zijn goed bevriend. Omdat ze uitgekeken zijn op hun werk als schooldirecteur en relatie- en gezinstherapeut, hebben ze besloten samen het avontuur aan te gaan: ze kopen een kasteel in Frankrijk waar ze die droom gaan verwezenlijken.
Eenmaal daar blijkt dat nog helemaal niet zo eenvoudig te zijn. Zo is niet duidelijk of er überhaupt wel een B&B in het pand mág komen. Ook ziet het er naar uit dat de verbouwing wel eens meer zou kunnen kosten dan ze vooraf beraamd hadden.
Toch houden ze de moed erin en slaan ze aan het klussen. Dan wordt het winter. Het is koud in het kasteel en de vrouwen gaan onder hetzelfde dak wonen. Dat stelt hun vriendschap op de proef.
Deze aflevering van Ik Vertrek is op 29 november 2023 om 20:33 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles