TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders die een hotel kopen in het buitenland en willen uitbaten. Het is in Ik Vertrek al vaker voorbijgekomen. Soms succesvol, hoe dan ook met aanloopproblemen, zoals snel slinkende budgetten, verbouwingsperikelen en wachttijden voor vergunningen.
Ook Seyran en Fawaz wagen de sprong en kopen een 121 jaar oud hotel in Duitsland. Ze hebben hun grand café annex pizzeria daarvoor te koop gezet. Het valt nog niet mee om de horecagelegenheid snel van de hand te doen. Toch beginnen ze alvast met de verbouwing van het hotel. Daarvoor hebben ze een team bouwvakkers in de hand genomen.
Tijdens de verbouwing gaat er nogal wat fout en Seyran en Fawaz moeten ingrijpen. Ook zien ze dat het geld sneller op gaat dan ze hadden gehoopt. Ondertussen nadert de startdatum.
Deze aflevering van Ik Vertrek is op dinsdag 5 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René