TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders die een hotel kopen in het buitenland en willen uitbaten. Het is in Ik Vertrek al vaker voorbijgekomen. Soms succesvol, hoe dan ook met aanloopproblemen, zoals snel slinkende budgetten, verbouwingsperikelen en wachttijden voor vergunningen.
Ook Seyran en Fawaz wagen de sprong en kopen een 121 jaar oud hotel in Duitsland. Ze hebben hun grand café annex pizzeria daarvoor te koop gezet. Het valt nog niet mee om de horecagelegenheid snel van de hand te doen. Toch beginnen ze alvast met de verbouwing van het hotel. Daarvoor hebben ze een team bouwvakkers in de hand genomen.
Tijdens de verbouwing gaat er nogal wat fout en Seyran en Fawaz moeten ingrijpen. Ook zien ze dat het geld sneller op gaat dan ze hadden gehoopt. Ondertussen nadert de startdatum.
Deze aflevering van Ik Vertrek is op dinsdag 5 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi