TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders die een hotel kopen in het buitenland en willen uitbaten. Het is in Ik Vertrek al vaker voorbijgekomen. Soms succesvol, hoe dan ook met aanloopproblemen, zoals snel slinkende budgetten, verbouwingsperikelen en wachttijden voor vergunningen.
Ook Seyran en Fawaz wagen de sprong en kopen een 121 jaar oud hotel in Duitsland. Ze hebben hun grand café annex pizzeria daarvoor te koop gezet. Het valt nog niet mee om de horecagelegenheid snel van de hand te doen. Toch beginnen ze alvast met de verbouwing van het hotel. Daarvoor hebben ze een team bouwvakkers in de hand genomen.
Tijdens de verbouwing gaat er nogal wat fout en Seyran en Fawaz moeten ingrijpen. Ook zien ze dat het geld sneller op gaat dan ze hadden gehoopt. Ondertussen nadert de startdatum.
Deze aflevering van Ik Vertrek is op dinsdag 5 november 2024 om 20:35 uur te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, The Revenant
18:30Ewout Genemans stelt de agenten van Bureau Groningen voor
17:40Zien: eerste beelden van nieuw seizoen Nachtdieren USA
17:15Yvonne Coldeweijer spant kort geding aan tegen Talpa
14:15The Voice of Holland: dit is het team van Ilse DeLange