TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor zes afleveringen Ik Vertrek XL werden twee gezelschappen bijna 2,5 jaar gevolgd in Italië en Bonaire. Dit is de laatste van deze serie.
Hoofdredacteur Floor de Vreede, die al meewerkt aan Ik Vertrek zolang als het programma bestaat - zeventien jaar - geeft aan dat deze XL-variant wel een stuk intenser is. En dan voltrok zich bij het gezelschap van Ada en Marja in Italië ook nog eens het grootst denkbare drama. Hans, de man van Marja, overleed.
Over de samenwerking met de programmamakers zegt Ada dat ze een bijzondere band hebben opgebouwd. "We mochten onszelf zijn." In tranen bekeken Marja, Ada, Wim en Renzo in Nederland de eerste afleveringen van ‘hun’ XL-versie. Marja: “Hans was zó enthousiast. Het had niet goed gevoeld om niet door te zetten.”
Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 27 t/m donderdag 30 april 2026