TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor zes afleveringen Ik Vertrek XL werden twee gezelschappen bijna 2,5 jaar gevolgd in Italië en Bonaire. Dit is de laatste van deze serie.
Hoofdredacteur Floor de Vreede, die al meewerkt aan Ik Vertrek zolang als het programma bestaat - zeventien jaar - geeft aan dat deze XL-variant wel een stuk intenser is. En dan voltrok zich bij het gezelschap van Ada en Marja in Italië ook nog eens het grootst denkbare drama. Hans, de man van Marja, overleed.
Over de samenwerking met de programmamakers zegt Ada dat ze een bijzondere band hebben opgebouwd. "We mochten onszelf zijn." In tranen bekeken Marja, Ada, Wim en Renzo in Nederland de eerste afleveringen van ‘hun’ XL-versie. Marja: “Hans was zó enthousiast. Het had niet goed gevoeld om niet door te zetten.”
Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, No way back vips, Rampage: Big Meets Bigger