TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor zes afleveringen Ik Vertrek XL werden twee gezelschappen bijna 2,5 jaar gevolgd in Italië en Bonaire. Dit is de laatste van deze serie.
Hoofdredacteur Floor de Vreede, die al meewerkt aan Ik Vertrek zolang als het programma bestaat - zeventien jaar - geeft aan dat deze XL-variant wel een stuk intenser is. En dan voltrok zich bij het gezelschap van Ada en Marja in Italië ook nog eens het grootst denkbare drama. Hans, de man van Marja, overleed.
Over de samenwerking met de programmamakers zegt Ada dat ze een bijzondere band hebben opgebouwd. "We mochten onszelf zijn." In tranen bekeken Marja, Ada, Wim en Renzo in Nederland de eerste afleveringen van ‘hun’ XL-versie. Marja: “Hans was zó enthousiast. Het had niet goed gevoeld om niet door te zetten.”
Partnerbijdrage
Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen