TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Voor zes afleveringen Ik Vertrek XL werden twee gezelschappen bijna 2,5 jaar gevolgd in Italië en Bonaire. Dit is de laatste van deze serie.
Hoofdredacteur Floor de Vreede, die al meewerkt aan Ik Vertrek zolang als het programma bestaat - zeventien jaar - geeft aan dat deze XL-variant wel een stuk intenser is. En dan voltrok zich bij het gezelschap van Ada en Marja in Italië ook nog eens het grootst denkbare drama. Hans, de man van Marja, overleed.
Over de samenwerking met de programmamakers zegt Ada dat ze een bijzondere band hebben opgebouwd. "We mochten onszelf zijn." In tranen bekeken Marja, Ada, Wim en Renzo in Nederland de eerste afleveringen van ‘hun’ XL-versie. Marja: “Hans was zó enthousiast. Het had niet goed gevoeld om niet door te zetten.”
Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek
08:01De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025
06:00Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video