TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor zes afleveringen Ik Vertrek XL werden twee gezelschappen bijna 2,5 jaar gevolgd in Italië en Bonaire. Dit is de laatste van deze serie.
Hoofdredacteur Floor de Vreede, die al meewerkt aan Ik Vertrek zolang als het programma bestaat - zeventien jaar - geeft aan dat deze XL-variant wel een stuk intenser is. En dan voltrok zich bij het gezelschap van Ada en Marja in Italië ook nog eens het grootst denkbare drama. Hans, de man van Marja, overleed.
Over de samenwerking met de programmamakers zegt Ada dat ze een bijzondere band hebben opgebouwd. "We mochten onszelf zijn." In tranen bekeken Marja, Ada, Wim en Renzo in Nederland de eerste afleveringen van ‘hun’ XL-versie. Marja: “Hans was zó enthousiast. Het had niet goed gevoeld om niet door te zetten.”
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival