TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We zijn allemaal wel toe aan zonnige streken en vrolijke mensen", vertelde Ilja Gort begin vorig jaar over zijn nieuwe reeks Gort over de grens.
De opnames hiervoor waren in 2020 begonnen, in Bretagne en in de Elzas. Daarna brak de presenterende wijnboer het programma af. Zijn beoogde gesprekspartners haakten een voor een af, bang voor corona. En als ze al met hem wilden praten, dan was dat op grote afstand, met een mondkapje voor. Gesprekken over wijn, spijs en de geneugten van het leven zag de levensgenieter op deze manier niet zitten.
Afgelopen zomer maakte Gort alsnog zijn culinaire rondreis door Frankrijk af. Op het schema staan onder meer de Dordogne, de Provence en de Camargue. Het drassige gebied bij Marseille staat bekend om zijn zomerse rosé.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Wanneer is Eva weer terug op tv?
12:24Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'