TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"We zijn allemaal wel toe aan zonnige streken en vrolijke mensen", vertelde Ilja Gort begin vorig jaar over zijn nieuwe reeks Gort over de grens.
De opnames hiervoor waren in 2020 begonnen, in Bretagne en in de Elzas. Daarna brak de presenterende wijnboer het programma af. Zijn beoogde gesprekspartners haakten een voor een af, bang voor corona. En als ze al met hem wilden praten, dan was dat op grote afstand, met een mondkapje voor. Gesprekken over wijn, spijs en de geneugten van het leven zag de levensgenieter op deze manier niet zitten.
Afgelopen zomer maakte Gort alsnog zijn culinaire rondreis door Frankrijk af. Op het schema staan onder meer de Dordogne, de Provence en de Camargue. Het drassige gebied bij Marseille staat bekend om zijn zomerse rosé.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?