TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De jaren 60 waren zeker ook de jaren van de provo's, met wit als de kleur van de onschuld en het geweldloze verzet. Samen delen was een van hun progressieve oplossingen voor schaarste en duurzaamheid. Zo bedachten de provo's onder andere het Witte Fietsenplan, het Witte Huizenplan en het Witte Wijvenplan. In In de Voetsporen van de Jaren 60 ontmoet Philip Freriks provolid Irène van de Weetering, die haar ideeën achter de Witte Wijven uitlegt.
Freriks spreekt ook Nico Verlaan, toen een Amsterdamse ondernemer, die ook politieke aspiraties had. Hij legt de strategie van de Boerenpartij uit. De partij beleefde zijn hoogtepunt eind jaren 60 met zeven zetels. Ad Bouma neemt Freriks mee naar zeezender radio Veronica. De eerste uitzending was op 18 april 1960.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden