TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De jaren 60 waren zeker ook de jaren van de provo's, met wit als de kleur van de onschuld en het geweldloze verzet. Samen delen was een van hun progressieve oplossingen voor schaarste en duurzaamheid. Zo bedachten de provo's onder andere het Witte Fietsenplan, het Witte Huizenplan en het Witte Wijvenplan. In In de Voetsporen van de Jaren 60 ontmoet Philip Freriks provolid Irène van de Weetering, die haar ideeën achter de Witte Wijven uitlegt.
Freriks spreekt ook Nico Verlaan, toen een Amsterdamse ondernemer, die ook politieke aspiraties had. Hij legt de strategie van de Boerenpartij uit. De partij beleefde zijn hoogtepunt eind jaren 60 met zeven zetels. Ad Bouma neemt Freriks mee naar zeezender radio Veronica. De eerste uitzending was op 18 april 1960.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw