TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De man die net zo makkelijk serieuze onderwerpen aansnijdt aan zijn talkshowtafel in een glimmend gouden jasje, ontvangt in Isola di Beau zijn gasten in een T-shirt.
In deze aflevering zijn Michiel Vos en Olcay Gulsen de uitverkorenen om op het zonnige Sardinië te proeven van het Italiaanse goede leven. Genieten gecombineerd met en passant een diep gesprek over wat er speelt in de levens van de BN'ers en wat verder ter tafel komt.
Na alle onrust die er de laatste tijd geweest is rondom zijn schoonfamilie - Nancy Pelosi is zijn schoonmoeder- komt het de Amerika-correspondent Vos misschien wel heel gelegen om even op adem te komen in Beaus villa. Ook Gulsen heeft een zware tijd achter de rug, bij haar partner Ruud de Wild werd in 2021 darmkanker geconstateerd.
Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me
11:39Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'