TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zwemmen, dansen en een biertje drinken. Het gebeurt allemaal op Sardinië, waar Beau van Erven Dorens dit keer Olaf Koens en Hanna Verboom ontvangt.
Van Koens, die als Midden-Oosten-correspondent voor RTL Nieuws werkt, verscheen onlangs een nieuw boek. In Alle Oekraïners die ik ken beschrijft hij zijn verblijf in Oekraïne sinds de inval van Rusland en tekent hij verhalen van inwoners op.
Actrice en filmmaker Hanna Verboom vertelde een jaar geleden dat ze op haar 21e de diagnose bipolaire stoornis kreeg, maar dat op advies van anderen stilhield. Inmiddels spreekt ze er openlijk over en maakte ze de documentaire Uit de schaduw over psychische kwetsbaarheden. Momenteel is ze bezig met een tweede documentaire, waar het in Isola di Beau zomaar eens over kan gaan.
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire
13:21Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer