Televisie
Zwemmen, dansen, biertje drinken in Isola di Beau
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 01-12-22 13:31

Zwemmen, dansen en een biertje drinken. Het gebeurt allemaal op Sardinië, waar Beau van Erven Dorens dit keer Olaf Koens en Hanna Verboom ontvangt.
Olaf Koens
Van Koens, die als Midden-Oosten-correspondent voor RTL Nieuws werkt, verscheen onlangs een nieuw boek. In Alle Oekraïners die ik ken beschrijft hij zijn verblijf in Oekraïne sinds de inval van Rusland en tekent hij verhalen van inwoners op.
Hanna Verboom
Actrice en filmmaker Hanna Verboom vertelde een jaar geleden dat ze op haar 21e de diagnose bipolaire stoornis kreeg, maar dat op advies van anderen stilhield. Inmiddels spreekt ze er openlijk over en maakte ze de documentaire Uit de schaduw over psychische kwetsbaarheden. Momenteel is ze bezig met een tweede documentaire, waar het in Isola di Beau zomaar eens over kan gaan.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Finalisten van Heel Holland Bakt 2023 brengen ode aan teckel Nhaan
De overgebleven bakkers van Heel Holland Bakt 2023 moeten nog één keer ploeteren voor de titel ‘beste thuisbakker van Nederland’. In de finale maken ze een chocoladeteckel - een ode aan Janny van der Heijdens hond Nhaan - en een enorme spektakeltaart.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 20:15De beste hints en aanwijzingen van Wie Is de Mol? 2023
18:58André van Duin doet aangifte van afpersing
13:05Big Brother-fans steken Jason hart onder de riem met vliegtuigje
11:45Op zoek naar...-winnares Danique blij met 'minder naïeve' Sandy
11:12Alaaf! Chantal Janzen brengt carnavalsnummer uit