TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ivo Niehe is terug op de zondagochtend. Hij spreekt inspirerende mensen in de kunst- en cultuurwereld, informeert over actuele tentoonstellingen, kiest de juiste muziek en laat zien hoe bekende mensen hun zondag doorbrengen. Daarnaast put hij uit zijn rijke TV show-archief.
In deze seizoensstart van Ivo op Zondag praat Niehe onder meer met actrice en documentairemaker Hanna Verboom. Twintig jaar lang schaamde ze zich voor haar psychische aandoening. Met twee documentaires over mentale gezondheid wil ze het taboe hierop doorbreken. Dat doet ze ook als gastdirecteur voor één avond van het Mauritshuis, daarbij neemt ze de collectie als uitgangspunt. Broer en zus Marne en Imre van Opstal zijn danser en choreograaf. Ze vertellen over de Nederlandse Dansdagen.
Ivo op Zondag is vanaf 17 september 2023 iedere zondag om 11:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen
15:38Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen