TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al vanaf het eerste seizoen in 2021 helpt Quirine Molhuysen in Je Huis op Orde mensen met het opruimen van hun huis. Zeven jaar eerder startte ze als professioneel opruimcoach voor particulieren en bedrijven.
In LINDA vertelde ze dat het proces met haar ‘gewone’ klanten hetzelfde verloopt als op tv. “We gaan eerst zitten en bespreken hoe het is gekomen, hoe lang het al zo is en waar de aandachtspunten liggen.” En dan ‘sorteren, categoriseren en afscheid nemen’ alvorens Molhuysen aan de slag gaat met praktische en stijlvolle opbergoplossingen.
In dit seizoensslot doet ze dat voor de 79-jarige Mary, die tal van hobby’s heeft. Ze kan maar moeilijk afstand doen van onder andere haar schilderspullen, omdat alles voor haar emotionele waarde heeft. Benieuwd? Kijk dan op woensdag 24 april vanaf 20:30 uur naar SBS6.
De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane
22:02Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'
16:01Medisch Centrum West-actrice Marjolein Sligte overleden
14:07Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers