TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al vanaf het eerste seizoen in 2021 helpt Quirine Molhuysen in Je Huis op Orde mensen met het opruimen van hun huis. Zeven jaar eerder startte ze als professioneel opruimcoach voor particulieren en bedrijven.
In LINDA vertelde ze dat het proces met haar ‘gewone’ klanten hetzelfde verloopt als op tv. “We gaan eerst zitten en bespreken hoe het is gekomen, hoe lang het al zo is en waar de aandachtspunten liggen.” En dan ‘sorteren, categoriseren en afscheid nemen’ alvorens Molhuysen aan de slag gaat met praktische en stijlvolle opbergoplossingen.
In dit seizoensslot doet ze dat voor de 79-jarige Mary, die tal van hobby’s heeft. Ze kan maar moeilijk afstand doen van onder andere haar schilderspullen, omdat alles voor haar emotionele waarde heeft. Benieuwd? Kijk dan op woensdag 24 april vanaf 20:30 uur naar SBS6.
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?