TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al vanaf het eerste seizoen in 2021 helpt Quirine Molhuysen in Je Huis op Orde mensen met het opruimen van hun huis. Zeven jaar eerder startte ze als professioneel opruimcoach voor particulieren en bedrijven.
In LINDA vertelde ze dat het proces met haar ‘gewone’ klanten hetzelfde verloopt als op tv. “We gaan eerst zitten en bespreken hoe het is gekomen, hoe lang het al zo is en waar de aandachtspunten liggen.” En dan ‘sorteren, categoriseren en afscheid nemen’ alvorens Molhuysen aan de slag gaat met praktische en stijlvolle opbergoplossingen.
In dit seizoensslot doet ze dat voor de 79-jarige Mary, die tal van hobby’s heeft. Ze kan maar moeilijk afstand doen van onder andere haar schilderspullen, omdat alles voor haar emotionele waarde heeft. Benieuwd? Kijk dan op woensdag 24 april vanaf 20:30 uur naar SBS6.
Oh Oh Den Haag is terug, de eerste beelden zijn er
12:51Liefhebbers van Heel Holland Bakt klaar? Dit zijn de eerste beelden
12:39Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'