TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De 23-jarige Sabrina doet in Je Zal het Maar Hebben tegen presentator Jurre Geluk haar verhaal over het foetaal alcoholsyndroom waar ze aan lijdt.
Sabrina's moeder dronk stevig tijdens de zwangerschap. Door de alcohol raakten haar hersenen al aangetast toen ze nog niet geboren was. Een van de gevolgen is dat ze snel overprikkeld raakt en moeilijk met onverwachte situaties om kan gaan. Toch gaat ze op zaterdagochtend met Geluk mee naar een drukke supermarkt.
In deze aflevering ontmoet Geluk ook de 27-jarige Driss, die doof en slechtziend is door het syndroom van Usher. Dat weerhoudt Driss er niet van om regelmatig het Amsterdamse nachtleven in te duiken. Samen met vrienden wil hij een lhbti-feest geven. Geluk helpt hem met de voorbereidingen.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst