TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 23-jarige Sabrina doet in Je Zal het Maar Hebben tegen presentator Jurre Geluk haar verhaal over het foetaal alcoholsyndroom waar ze aan lijdt.
Sabrina's moeder dronk stevig tijdens de zwangerschap. Door de alcohol raakten haar hersenen al aangetast toen ze nog niet geboren was. Een van de gevolgen is dat ze snel overprikkeld raakt en moeilijk met onverwachte situaties om kan gaan. Toch gaat ze op zaterdagochtend met Geluk mee naar een drukke supermarkt.
In deze aflevering ontmoet Geluk ook de 27-jarige Driss, die doof en slechtziend is door het syndroom van Usher. Dat weerhoudt Driss er niet van om regelmatig het Amsterdamse nachtleven in te duiken. Samen met vrienden wil hij een lhbti-feest geven. Geluk helpt hem met de voorbereidingen.
De TV van gisteren: Muzikale NPO-avond weet weinig kijkers te interesseren
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Alert: Missing persons unit, Old School
11:50Zien: dit zijn de eerste beelden van Beste Zangers 2026 (video)
11:40Cast Gooische Vrouwen verklapt details over nieuw seizoen (video)
09:27Catherine Keyl reageert in De Oranjezomer op boze Gordon: 'Dat is 35 jaar geleden!' (video)