TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 23-jarige Sabrina doet in Je Zal het Maar Hebben tegen presentator Jurre Geluk haar verhaal over het foetaal alcoholsyndroom waar ze aan lijdt.
Sabrina's moeder dronk stevig tijdens de zwangerschap. Door de alcohol raakten haar hersenen al aangetast toen ze nog niet geboren was. Een van de gevolgen is dat ze snel overprikkeld raakt en moeilijk met onverwachte situaties om kan gaan. Toch gaat ze op zaterdagochtend met Geluk mee naar een drukke supermarkt.
In deze aflevering ontmoet Geluk ook de 27-jarige Driss, die doof en slechtziend is door het syndroom van Usher. Dat weerhoudt Driss er niet van om regelmatig het Amsterdamse nachtleven in te duiken. Samen met vrienden wil hij een lhbti-feest geven. Geluk helpt hem met de voorbereidingen.
Humberto Tan wordt opnieuw vader
17:41Patty Brard keert terug met realityserie Patty's Posse
14:18Terugblik: Wat gebeurde er ook alweer in seizoen 1 van Zussen?
12:51Monique Hansler ontpopt zich tot bardanseres: 'Niet te stoppen na 2 shotjes'
12:00Peter Pannekoek keert terug als presentator van het Gouden Televizier-Ring Gala