TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 23-jarige Sabrina doet in Je Zal het Maar Hebben tegen presentator Jurre Geluk haar verhaal over het foetaal alcoholsyndroom waar ze aan lijdt.
Sabrina's moeder dronk stevig tijdens de zwangerschap. Door de alcohol raakten haar hersenen al aangetast toen ze nog niet geboren was. Een van de gevolgen is dat ze snel overprikkeld raakt en moeilijk met onverwachte situaties om kan gaan. Toch gaat ze op zaterdagochtend met Geluk mee naar een drukke supermarkt.
In deze aflevering ontmoet Geluk ook de 27-jarige Driss, die doof en slechtziend is door het syndroom van Usher. Dat weerhoudt Driss er niet van om regelmatig het Amsterdamse nachtleven in te duiken. Samen met vrienden wil hij een lhbti-feest geven. Geluk helpt hem met de voorbereidingen.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje