TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 23-jarige Sabrina doet in Je Zal het Maar Hebben tegen presentator Jurre Geluk haar verhaal over het foetaal alcoholsyndroom waar ze aan lijdt.
Sabrina's moeder dronk stevig tijdens de zwangerschap. Door de alcohol raakten haar hersenen al aangetast toen ze nog niet geboren was. Een van de gevolgen is dat ze snel overprikkeld raakt en moeilijk met onverwachte situaties om kan gaan. Toch gaat ze op zaterdagochtend met Geluk mee naar een drukke supermarkt.
In deze aflevering ontmoet Geluk ook de 27-jarige Driss, die doof en slechtziend is door het syndroom van Usher. Dat weerhoudt Driss er niet van om regelmatig het Amsterdamse nachtleven in te duiken. Samen met vrienden wil hij een lhbti-feest geven. Geluk helpt hem met de voorbereidingen.
Johan Derksen prijst Gordon: 'Hij heeft nu doorzettingsvermogen getoond'
12:37Chris Zegers terug met reisprogramma, maar niet op tv
12:24We Zijn er Bijna!-presentatrice Marlijn Weerdenburg geveld door infectie
10:26Dit programma neemt binnenkort de plaats in van Strijders op NPO 1
10:00Anniko van Santen blijkt dol op dit tv-genre: 'Soms zit ik hoofdschuddend op de bank'