TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Jekels Jacht reconstrueert Diederik Jekel baanbrekende experimenten uit de geschiedenis van de Nederlandse wetenschap. Zo trad hij al in de voetsporen van onder anderen Antoni van Leeuwenhoek en Christiaan Huygens. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen maakt de wetenschapsjournalist een radioprogramma.
Tegenwoordig kan iedereen op een druilerige woensdagmiddag een podcast opnemen, maar dat was honderd jaar geleden wel anders. Jekel gebruikt dan ook alleen de technologie die Hanso Idzerda tot zijn beschikking had. Deze ingenieur tekende in 1919 voor de eerste publieke radio-uitzending in Nederland. De komende weken verdiept Jekel zich ook in Nederlandse innovaties als de kunstnier, de brandslang en een vroege voorloper van de elektrische auto.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint