TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als jong meisje werd Frida getroffen door polio. Toch genoot ze naarmate ze ouder werd volop van haar tienerjaren en had ze een vriendje, Alejandro. Op haar achttiende kreeg ze een afschuwelijk ongeluk. De bus waarin ze zat, werd door een tram aangereden. Een stalen stang uit de tram doorboorde haar onderlichaam.
Na behandeling in het ziekenhuis volgde een herstelperiode van een jaar. Ze benutte deze tijd om te gaan schilderen. Met het schildergerei van haar vader maakte ze een eerste van een hele reeks zelfportretten.
Weer op de been - maar voor de rest van haar leven lijdend aan pijn - ontmoette ze op een feestje Diego Rivera, een beroemde kunstenaar - en haar latere echtgenoot.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar