TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel is binnenkort terug met een nieuwe reeks van Ontvoerd. Opnieuw helpt hij ouders bij de hereniging met hun kind die vaak door de andere ouder naar het buitenland is ontvoerd.
Inmiddels begint de misdaadjournalist aan alweer zijn achtste seizoen van het programma.
Afgelopen december liet de misdaadjournalist in de podcast Real Talk al weten dat hij gestart was met de opnames. RTL laat nu weten dat de in totaal vier afleveringen vanaf 14 maart te zien zullen zijn.
In zijn nieuwe reeks reizen John van den Heuvel en zijn team weer af naar verschillende landen om ouders met hun ontvoerde kind(eren) te herenigen. Zoals elk seizoen lopen de spanningen weer hoog op tijdens de reis. Lukt het de observanten de kinderen te lokaliseren zonder op te vallen? En vindt John een geschikt moment om de ouder met zijn of haar kind(eren) na jaren te herenigen?
Ontvoerd is vanaf dinsdag 14 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij