TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel is binnenkort terug met een nieuwe reeks van Ontvoerd. Opnieuw helpt hij ouders bij de hereniging met hun kind die vaak door de andere ouder naar het buitenland is ontvoerd.
Inmiddels begint de misdaadjournalist aan alweer zijn achtste seizoen van het programma.
Afgelopen december liet de misdaadjournalist in de podcast Real Talk al weten dat hij gestart was met de opnames. RTL laat nu weten dat de in totaal vier afleveringen vanaf 14 maart te zien zullen zijn.
In zijn nieuwe reeks reizen John van den Heuvel en zijn team weer af naar verschillende landen om ouders met hun ontvoerde kind(eren) te herenigen. Zoals elk seizoen lopen de spanningen weer hoog op tijdens de reis. Lukt het de observanten de kinderen te lokaliseren zonder op te vallen? En vindt John een geschikt moment om de ouder met zijn of haar kind(eren) na jaren te herenigen?
Ontvoerd is vanaf dinsdag 14 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1