TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
John van den Heuvel is binnenkort terug met een nieuwe reeks van Ontvoerd. Opnieuw helpt hij ouders bij de hereniging met hun kind die vaak door de andere ouder naar het buitenland is ontvoerd.
Inmiddels begint de misdaadjournalist aan alweer zijn achtste seizoen van het programma.
Afgelopen december liet de misdaadjournalist in de podcast Real Talk al weten dat hij gestart was met de opnames. RTL laat nu weten dat de in totaal vier afleveringen vanaf 14 maart te zien zullen zijn.
In zijn nieuwe reeks reizen John van den Heuvel en zijn team weer af naar verschillende landen om ouders met hun ontvoerde kind(eren) te herenigen. Zoals elk seizoen lopen de spanningen weer hoog op tijdens de reis. Lukt het de observanten de kinderen te lokaliseren zonder op te vallen? En vindt John een geschikt moment om de ouder met zijn of haar kind(eren) na jaren te herenigen?
Ontvoerd is vanaf dinsdag 14 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in AVROTROS Triviant
12:16B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder