TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Camping De Wildernis moeten vier Nederlandse gezinnen die 'nooit verder zijn geweest dan de camping in Nederland' overnachten op een camping midden in de natuur van Botswana. Ze komen oog in oog te staan met de wilde dieren in Afrika, die ze moeten fotograferen om zo veel mogelijk geld te verdienen. Hoe zeldzamer, hoe beter. Een beetje Het Perfecte Plaatje dus, maar dan met onbekenden en een Talpa-sausje.
Talpa stelt meteen ook de deelnemers voor: echtpaar Dirk en Jolanda, 'powervrouwen' Judith, Melanie en Nathalie, moeder en dochter Katja en Lola en 'ras-Hagenezen' Michel en Anette en dochter Jemaica.
Camping De Wildernis is vanaf maandag 1 januari elke week om 20.30 uur te zien op SBS6. Direct na de uitzending verschijnt de aflevering ook op Prime Video.
Afrika is bekend terrein voor Johnny de Mol. Zo is hij voor Waar is De Mol? al meerdere keren naar het continent afgereisd, onder anderen met rapper Lil Kleine (Tanzania), Lieke van Lexmond (Botswana) en Peter R. de Vries (Ghana).
Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek
14:30Steun en toeverlaat van André van Duin overleden: 'Bedankt'
13:28Kijkers krijgen geen genoeg van livestreams met dikke papegaaien en rondtrekkende vissen
13:22Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'