TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het eerste seizoen van Kamp Van Koningsbrugge was een groot succes, waardoor zelfs het ministerie van Defensie er de vruchten van plukte. Tijdens het uitzenden van het programma kreeg het Korps Commandotroepen vijf keer zoveel aanmeldingen binnen als normaal.
Nu is er een tweede seizoen, waarin opnieuw vijftien onbekende Nederlanders beginnen aan de opleiding tot commando. En dat is natuurlijk niet eenvoudig: onder toeziend oog van Jeroen van Koningsbrugge voeren ze loodzware opdrachten uit.
Wie daar al alle ervaringen mee heeft, is Marjolein van Loenen. Zij is een van de vier deelnemers die vorig seizoen door het zware programma kwamen. “Het heeft diepe indruk gemaakt, dat besef ik eens te meer bij het zien van de beelden. Ik ben dankbaar dat ik het mocht meemaken”, zei ze in regionale krant BN DeStem. De vraag is hoeveel er dit keer onder toeziend oog van presentator Jeroen van Koningsbrugge de eindstreep halen.
Lees hier: Tweede seizoen Kamp van Koningsbrugge van start: 'Spierballen zijn niet genoeg'
Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland
09:08Terugkijken: Roxeanne Hazes zingt Lichtjes Branden in The Passion
09:04Vuurwerk achter de schermen bij The Voice van Vlaanderen: bonje tussen Joost Klein en Koen Wauters
08:22De TV van gisteren: 'Een van de beste The Passion-edities in jaren' en bloedstollend spannend slot van de verraders
06:00A Beautiful Mess met Carice van Houten stream je nu bij NPO Start