TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het eerste seizoen van Kamp Van Koningsbrugge was een groot succes, waardoor zelfs het ministerie van Defensie er de vruchten van plukte. Tijdens het uitzenden van het programma kreeg het Korps Commandotroepen vijf keer zoveel aanmeldingen binnen als normaal.
Nu is er een tweede seizoen, waarin opnieuw vijftien onbekende Nederlanders beginnen aan de opleiding tot commando. En dat is natuurlijk niet eenvoudig: onder toeziend oog van Jeroen van Koningsbrugge voeren ze loodzware opdrachten uit.
Wie daar al alle ervaringen mee heeft, is Marjolein van Loenen. Zij is een van de vier deelnemers die vorig seizoen door het zware programma kwamen. “Het heeft diepe indruk gemaakt, dat besef ik eens te meer bij het zien van de beelden. Ik ben dankbaar dat ik het mocht meemaken”, zei ze in regionale krant BN DeStem. De vraag is hoeveel er dit keer onder toeziend oog van presentator Jeroen van Koningsbrugge de eindstreep halen.
Lees hier: Tweede seizoen Kamp van Koningsbrugge van start: 'Spierballen zijn niet genoeg'
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle