TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het eerste seizoen van Kamp Van Koningsbrugge was een groot succes, waardoor zelfs het ministerie van Defensie er de vruchten van plukte. Tijdens het uitzenden van het programma kreeg het Korps Commandotroepen vijf keer zoveel aanmeldingen binnen als normaal.
Nu is er een tweede seizoen, waarin opnieuw vijftien onbekende Nederlanders beginnen aan de opleiding tot commando. En dat is natuurlijk niet eenvoudig: onder toeziend oog van Jeroen van Koningsbrugge voeren ze loodzware opdrachten uit.
Wie daar al alle ervaringen mee heeft, is Marjolein van Loenen. Zij is een van de vier deelnemers die vorig seizoen door het zware programma kwamen. “Het heeft diepe indruk gemaakt, dat besef ik eens te meer bij het zien van de beelden. Ik ben dankbaar dat ik het mocht meemaken”, zei ze in regionale krant BN DeStem. De vraag is hoeveel er dit keer onder toeziend oog van presentator Jeroen van Koningsbrugge de eindstreep halen.
Lees hier: Tweede seizoen Kamp van Koningsbrugge van start: 'Spierballen zijn niet genoeg'
Neefje Mart Hoogkamer naar De Bondgenoten? 'Gesprekken al gaande'
10:19Wanneer is Renze nou eindelijk terug op tv?
10:00Anniko van Santen over het vernieuwde Triviant: 'Het spel is een stuk strategischer dan vroeger'
09:47Anniko van Santen: 'Hier krijg ik persoonlijk een endorfine rush van'
09:09Nieuw seizoen Only Joling staat op losse schroeven