TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het eerste seizoen van Kamp Van Koningsbrugge was een groot succes, waardoor zelfs het ministerie van Defensie er de vruchten van plukte. Tijdens het uitzenden van het programma kreeg het Korps Commandotroepen vijf keer zoveel aanmeldingen binnen als normaal.
Nu is er een tweede seizoen, waarin opnieuw vijftien onbekende Nederlanders beginnen aan de opleiding tot commando. En dat is natuurlijk niet eenvoudig: onder toeziend oog van Jeroen van Koningsbrugge voeren ze loodzware opdrachten uit.
Wie daar al alle ervaringen mee heeft, is Marjolein van Loenen. Zij is een van de vier deelnemers die vorig seizoen door het zware programma kwamen. “Het heeft diepe indruk gemaakt, dat besef ik eens te meer bij het zien van de beelden. Ik ben dankbaar dat ik het mocht meemaken”, zei ze in regionale krant BN DeStem. De vraag is hoeveel er dit keer onder toeziend oog van presentator Jeroen van Koningsbrugge de eindstreep halen.
Lees hier: Tweede seizoen Kamp van Koningsbrugge van start: 'Spierballen zijn niet genoeg'
Partnerbijdrage
In Scam Alert onderzoeken Ellie Lust en cyberjournalist Daniël Verlaan de schimmige wereld van digitale oplichting. Waar traditionele oplichters nog fysiek te traceren zijn, speelt fraude zich tegenwoordig steeds vaker af achter schermen en anonieme profielen. Dit nieuwe RTL-programma laat zien hoe kwetsbaar we online kunnen zijn én hoe we ons beter kunnen wapenen.
Slagveld bij de Publieke Omroep: iconische programma's sneuvelen
13:15Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen