TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het zit er alweer bijna op voor de bekende deelnemers aan Kamp Van Koningsbrugge Special Edition. De cursisten die nog over zijn in deze voorlaatste aflevering van dit seizoen, hebben het de afgelopen weken flink voor hun kiezen gekregen. Commando’s Ray en Dai hebben hen niet gespaard tijdens de zware trainingen. Gelukkig is Jeroen van Koningsbrugge erbij om hen een beetje op te peppen, voor zover dat nog mogelijk is.
Overigens liet Defensie pasgeleden weten dat het Korps Commandotroepen (KCT) na twee eerdere seizoenen niet meer bij het programma betrokken is. In de Defensiekrant zegt een woordvoerder dat het nieuwe seizoen - voor het eerst met bekende kandidaten - niet meer voldoende aansluit bij de manier waarop het KCT zich wil presenteren.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Jan Joost van Gangelen weer langzaam aan het werk na burn-out
09:48Urk!-zussen Gerda en Mathilde geven update over maagverkleining
08:38De TV van gisteren: Miljoenen sportfanaten aan de buis gekluisterd tijdens spannende schaats en shorttrackraces
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari