TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het nieuwe seizoen van De Verraders zit ook nu weer vol bekende gezichten.
In eerste instantie onthulde RTL aan de nieuwsbrieflezers de eerste vier kandidaten: EditieNL-presentator Robbie Kammeijer, actrice Ortál Vriend, cabaretier Stefano Keizers en model Sylvia Geersen. Toch blijft het daar niet bij.
Ook StukTV-maker Giel de Winter, drummer Jamie Westland, tv-maakster Stella Bergsma, radiodj Frank van der Lende, GTST-ster Babette van Veen, actrice Esmee van Kampen, RTL Boulevard-verslaggever Aran Bade, zangeres Carolina Dijkhuizen en presentator Toine van Peperstraten durven dit jaar het avontuur aan. Net als GTST-ster Joep Sertons, cabaretier Steven Brunswijk, presentatrice Irene Moors, YouTube-ster Dionne Slagter en presentator Frank Evenblij.
Het is wel te hopen dat de kandidaten zich goed hebben voorbereid. Dit psychologische spel vol leugens, manipulatie en verraad kruipt namelijk bij iedereen onder de huid. In dit programma speelt een groep aan diverse BN'ers verschillende spellen om zilver te verdienen, maar toch is dat niet het belangrijkste. Het draait vooral om een kleine groep Verraders die zich onder hen bevinden en die ontmaskerd moeten worden.
Het nieuwe seizoen van De Verraders is vanaf 1 april om 20:00 uur te zien bij RTL4. Tijl Beckand keert ditmaal weer terug als presentator.
Dit bericht op Instagram bekijken
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie